Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért fagy le/áll le minden...

Miért fagy le/áll le minden alkalmazás a telefonomon?

Figyelt kérdés
Minden alkalmazás leáll csak úgy, meg se nyitottam, de leáll és kidobja azt a kis üzenet ablakot, hogy XY nevezetű app leaállt. Sőt még bekapcsolásnál is, bootol a logónál folyamatosan, alig tudom bekapcsolni. Rootolva van már kb. 1 éve és még csak most jelentkezett ez a probléma.. Valami ötlet? (factory reset volt, cache törlés is minden.. és sehogy se tudom, h mi lehet a baja...)

2017. márc. 18. 16:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sok a Ram-zabáló app, vagy túl van terhelve a proci. Tölts le egy gyorsítót, meg egy takarító is jólesne, ha nincs. Ha vannak ilyen szoftvereid, nem tudom mi lehet a probléma, velem néha napján fordul csak ilyen elő.
2017. márc. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!