Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android telefonon a Play...

Android telefonon a Play áruházban azt írja ki, hogy nincs elég tárhely, pedig van 32 Gigabájt. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

2017. márc. 18. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Memóriakártyád van pluszban? Mert azt az áruház nem nézi, csak a belső tárhelyet. Pakolj át pár dolgot.
2017. márc. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Memóriakártya nem szamít
2017. márc. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Most már mindent értek. Tehát ezzel kapcsolatban nem tehetek semmit.A belső tárhelyről esetleg tehetek át dolgokat?
2017. márc. 19. 09:40
 4/10 A kérdező kommentje:
Rájöttem! Az újabb android verziókban lehet csak az SD kártyára rakni. Tehát frissítenem kell.
2017. nov. 20. 17:12
 5/10 anonim válasza:

Szabad megkérdeznem, hogy melyik verziót frissítetted melyikre?

Hasonló problémám van nekem is. Az áruházból letöltött dolgokat át tudom helyezni a memóriakártyára, de amik elerdetileg is rajta voltak a telefonomon azokat nem tudom. Ilyen pl. a Youtube, Facebook, Google Chrome, az összes Google alkalmazás. Szóval pont a nagy tárhelyet foglalóak.

2017. nov. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 Az alap alkalmazások fixek, letörölni se lehet őket, csak letiltani a normál opciók között.
2017. nov. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nem is szeretném letörölni őket, csak érdekel, hogy a kérdezőnek a rendszeralkalmazások mellett is van-e elegendő tárhelye.
2017. nov. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Még nagyon régi verzió volt. Valami 1.-tal kezdődő. Nem tudtam frissíteni, mert azt írta ki, hogy nem találhatóak frissítések. Viszont már megoldódott a probléma: Kaptam új telefont, ÉS azon tényleg érzékelte a 32 gigát az SD-kártyáról. Úgyhogy valami gond lehetett a régi telefonommal. A válaszokat köszönöm!
2018. febr. 3. 12:14
 9/10 A kérdező kommentje:
#5-ös válaszoló: Android 4.2-t android 4.4-re vagy azutánira (új telefon)
2019. okt. 16. 20:07
 10/10 tel vocsok válasza:
Nekem is ez volt a problema,csak MUi vagy mifene oprendszeren,es nekem a telon is van 44 giga hely,memoriakartyan is 32 gia.es egy 630 megas jatek nem fer ra!!!??? ez hogy van??? es letolroltem ezt a tile master kirakos jatekot,es ujra akartam telepiteni,tehat par perc alatt nem valtozott semmit a szabad hely a telon.s megis azt irja ki nincs hely! ez tuti vmi atveres igy akarnak ravenni vegyel memoriakartyat,vagy uj telot vagy nem tudom! de ez kesz rohely! ismetlem a telon van 44 giga hely,es nem fer ra egy 630 megas jatek!
2022. jan. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!