Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van aki járatos az ios rendsze...

Van aki járatos az ios rendszerben, ért az iphone-okhoz és segítene nekem pár dologban?

Figyelt kérdés

Friss almás vagyok és egyelőre nagyon idegen nekem ez a rendszer így sok év android után.

Az alábbi dolgokban szeretnék segítséget


1-Játékokból és olyan alkalmazásoknál,ahol nincs vissza nyíl a főgomb megnyomásával be is zárul a program,vagy a háttérben fut tovább?Lehet máshogy is kilépni vagy visszaugrani?


2-Be lehet állítani zárolt képernyőnél,hogy ha egy embertől kapok több üzenetetet pl viberen akkor azt egy buborékba tegye és ne külön?


3-Saját csengőhang beállítása az itunes megkerülésével lehetséges?


4-Youtube-ról zenét letölteni fogok tudni bárhogyan is?


5-Hol tudom megnézni,hogy az ios melyik verzióját futtatja a telefon?


6-A marketben az árak centben vannak megadva.Hogy lehet megváltoztatni,hogy forintba adja az árakat?


7-Létezik olyan oldal ahol vezeték nélkül tudom összekötni a telefont a windows-os gépemmel és le is tudom menteni az átküldött adatokat? (airmore-t találtam de az csak nettel működik,nem tudom lementeni a zenéket az itunes-t egyelőre meg nem tudom feltelepíteni a gépre)


8-iphone 5s-telefont érdemes még frissíteni a legujjab verzióra vagy hagyjam ezen amin van? nem lesz lassabb vagy valami az újabb verziótól?


9-van iphonra külön ékezetes sorral rendelkező billentyűzet?


10-youtube alkalmazásnál elsötétül a képernyő videónézés közben ha nem nyúlok hozzá,lehet ezen változtatni?


ennyi jutott eszembe...tudom,hogy profi almások szemében tuti hülyeségeket kérdezek,és gondoljátok,h áhh,amatőr androidos,de én tényleg szeretnék barátkozni ezzel a rendszerrel,mert a fent leírtakon kívül igazán megvagyok vele elégedve.


nagyon szépen köszönöm annak aki segít!



2017. márc. 19. 00:02
 1/5 Zselé6 ***** válasza:
100%

1. Nem zárul be,a háttérben fut tovább,ha 2x megnyomod a főgombot,kiválasztod az alkalmazást/játékot és folytatod tovább

4. Próbáld ki az iMusic-ot,én ezt használom,nagyon jó

5. Beállítások-Általános-Infó

8. Nemtudom melyik ios van a telefonodon,de már nem érdemes frissíteni mert belassulhat az 5s

2017. márc. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

3. Nem, némi vacakolással itunesban lehet, kb 5-10 perc alatt megvan, keress rá neten hogy kell

6. sehogy, ez alapból így van

7. pc vagy laptop? laptopon wifin keresztül elvileg tud csatlakozni, bár most jut eszembe az is itunes cucc (és mellesleg nekem nem volt túl megbízható)

9. csak a hosszannyomós dolgot ismerem, szerintem nincs (hosszú "ő" meg egyáltalán nincs)

10. az fura, nekem ilyet nem csinál két különböző almán sem

2017. márc. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"csak a hosszannyomós dolgot ismerem, szerintem nincs (hosszú "ő" meg egyáltalán nincs)"


Magyarra kell állítani, akkor van ő és ű.

Vannak letölthető billentyűzetek az app store-ban, nézz körül. Lehet, hogy van olyan, amelyikben lehet ékezetes gombokat beállítani.

2017. márc. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

1. Ha nagyon be akarod zárni, akkor dupla katt a főgombra, és kiadja az összes megnyitott oldalt, aztán tudsz szelektálni.


5. Beállításoknál van valahol, általános adatok vagy ilyesmi, most hirtelen nem tudom. Lényegében ugyanúgy, ahogy Androidon.


9. Nem hiszem, max akkor talán, ha van valami alkalmazás hozzá. Meg milyen ékezet? Gondolom, hogy magyar, de akkor is felesleges, ha hosszan nyomod, akkor kiad egy csomó ékezetes betűt.


7. Hát, én eddig a Syncios-t használtam, simán működik net nélkül is és nagyon könnyű kezelni. De nekem érdekes, ugyanúgy megnyitja a képek, zenék, videók, dokumentumok mappáját, mint az androidos mobilomnál, akkor is, ha olyan Windows gépre csatlakoztatom, ahol semmi ilyen nincs telepítve, és ugyanúgy át tudom húzni egyikről a másikra.


Mondjuk nekem 6S van, nem tudom, az 5S mennyiben tér el.

2017. márc. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

3. Lehet, kb. 5 perc az egész. Át kell konvertálni a zenét AAC-be, és nem lehet 30 mp-nél hosszabb. Azt iTunes-ban szinkronizálod az iPhone-nal, és bekerül a csengőhangok közé (fájl formátum alapján oda teszi).


[link]

2017. márc. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!