Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 Lite vagy LG K10?...

Huawei P8 Lite vagy LG K10? Az LG olcsóbb és jobb az aksija, a Huawei-t pedig jobban dicsérik. Tapasztalatok? Saját vélemények?

Figyelt kérdés

2017. márc. 19. 09:16
 1/8 anonim válasza:

Szia!

Nekem Huawei P8 Lite-om van, és IMÁDOM!

Sajnos a K10-ről semmit nemtudok, de a Huawei nagyon jó!

Nekem egy bajon volt eddig , az hogy nincs benne Gyroscope! Akartunk venni VR-t de így nemlehet, mivel a gyro!

A telefon nagy, kényelmes, kőnnyű, sok funkció, jó szoftver! Szóval én 10/10 pontot adok rá! :D

2017. márc. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És nem gyenge az aksija?
2017. márc. 19. 09:41
 3/8 anonim válasza:

Nekem nem tűnt fel! Ha sokat fotózol megtelik a memóriád, de nem vészes! Gyönyörű képeket tud csinálni!

Bár szerintem keress fel egy hozzáértő embert, ő biztosan meg tudja mondani, hogy melyik lenne jobb választás számodra! :)

2017. márc. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha jobban belegondolunk kivsit sem gyenge aksi van benne! Én egész nap használom a telefonom, bár minden este töltöm, de alapjába véve nem gyenge! :)
2017. márc. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó az LG K10 (2017) is. Pontosan mire használnád?
2017. márc. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Átlagos felhasználó lennék. Aki sokat lóg a neten. Facebook. Youtube. Instagram. Messenger. Zene hallgatás. És hogy ne kelljen állandóan tölteni.
2017. márc. 21. 19:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Na, megnéztem, szerintem az LG K10 (2017)et vedd. Ha csak LG K10 (2016) van akkor meg inkább a Huawei-t
2017. márc. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem volt egyszer Huawei telefonom fúúú olyan lassú és szar volt dobtam is ki a kukába.Azután vettem Lg leon-t na az nagyon jó gyors könnyű megbízható stb...

De szerintem az LG K10-is jó de arról nem bírok olyan sokat mondani.

De te döntöd el :)

2017. máj. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!