Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone fotó és videó importálás?

Bence2601 kérdése:

Iphone fotó és videó importálás?

Figyelt kérdés
Tegnap vásároltam egy iphone 6s készüléket és utána is néztem kicsit hogyan kell zenét meg képeket rá importálni mivel máshogy megy mint androidon. Na és az itunest fel is raktam a gépre a zenék jók lettek viszont a videókat előző telefonommal állítva csináltam (nagy részét) és az iphone csak elfektetett képernyővel játsza le (állítva nem engedi valamiért) és olyankor ugye nem teljes képernyős a videó. A fotókkal pedig az a probléma hogy a telefonon meg lehet nézni ugyan de kitörölni nem lehet! Segítségeteket kérném hogyan hozzam rendbe a videókat és a képeket, mivel a neten próbáltam utánaolvasni de nem találtam. :(

2017. márc. 19. 11:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!