Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Boot image verify failed....

Bambulka kérdése:

Boot image verify failed. Hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés
van egy huawei s7-721u tabletom amit ha bekapcsolok a fent látható szöveg jön ki és nem reagál semmire. tudnátok segiteni? azt olvastam hogy valamit le kell hozzá tölteni de fogalmam sincs mit.

2017. márc. 19. 21:04
 1/3 Lacc1980 válasza:

Újra kell rakni a room-ot.

A telefontipust konkrétan nem ismerem, de letöltöd a gyártó oldaláról a hozzá való softver-t és ott csinálsz egy fremware frissítést vagy helyreállítást. Ha buheráltad már a room- ot akkor töltsd le a needroom- ról a hozzá való room-ot ott általában a hozzá való progi is fent van.

Ha nem érted amit leirtam akkor neki seálj keressvalakit aki ért hozzá.

2017. márc. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló egy picit belekavarodott a szavak leírásába :D

A lényeg hogy szükséged van egy új szoftverre, nem nehéz telepíteni, millió angol nyelvű leírás van hozzá, de fontos hogy tisztában legyél a készülék pontos típusával.

[link] Ez a link segíthet esetleg

2017. márc. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
[link] ezt kezdtem el lehúzni ez jó? és bocs de nem nagyon értek az ilyesmikhez :)
2017. márc. 19. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!