Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A CWR-ben kidobott egy ilyen...

B.Laci. kérdése:

A CWR-ben kidobott egy ilyen hibaüzenetet:E:failed to verify whole-file (piros írásban stb. négyszer). Ezután újraindult és utána minden app leállt, nem hozott elé semmit a képernyőn. Recowery, dowmload mod van. Mi az oka?

Figyelt kérdés

A telómat megrootoltam és tökéletesen is ment elég sokáig (kb 1-2 hónap). Aztán áthelyeztem pár fájlt a memó. Kártyára és töröltem is pár rendszerfájlt. Egyszer hirtelen a képernyő megfagyott és a háttérkép kicserélődött. A root checker már nem mutatta, hogy rootolva van, ezért visszaraktam a teló memóriájába. Itt se mutatta ezért gondoltam, hogy a rootnak baja lett. Újrarootoltam és azután sem ment.


Segítség pls.! Én megtudom javítani? Vagy szervízben javítható? Samasung Galaxy S4 GT-I9505



2015. dec. 22. 12:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Még egy ennyi:a gyári állapotba visszaállítás a recoveryben vagy a rom csere megoldja a problémát?
2015. dec. 22. 12:44
 2/3 anonim ***** válasza:
Letötesz hozzá egy gyári romot, download módba elinditod a telot Odinnal felteszed. Drivert telepitsd.
2015. dec. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,de végül a recoveryben a factory reset megoldotta a problémámat,de mindenem elveszett mert nem készítettem mentést...Felraktam A TWRP recoveryt,frissítettem a supersu binárisát és most tökéletesen működik minden,habár a supersu binárisa frissítését megint kérte...De lényeg,hogy megoldódott a probléma :)
2015. dec. 23. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!