Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lefagyott az alábbi képen...

Lefagyott az alábbi képen látható fázisban a telefonom. Nem rootolt meg ilyesmi. Az aksit nem lehet kivenni. Yotaphone2. Van valakinek ötlete, hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés
[link]
2017. márc. 20. 21:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Oké, lemerült az aksi, így töltővel már be tudtam kapcsolni.
2017. márc. 20. 21:44
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyomjad sokáig a bekapcs gombot
2017. márc. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kösz, de nyílván az ilyen dolgokat megcsináltam. percekig nyomtam a hangerőket is,meg a gombok kombinációit is. attól lefagyás a lefagyás,hogy nem reagál semmire sem.
2017. márc. 21. 07:01
 4/7 anonim válasza:
Nem szerwtnélek elszomoritani de az a jel az android nál nem mindig azt jelenti hogy lefagyott de sajonos majd akor irok róla ha megprobalod valahogyan kiveni az aksit met olyan nincs hogy nem lejet
2017. márc. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem szerwtnélek elszomoritani de az a jel az android nál nem mindig azt jelenti hogy lefagyott de sajonos majd akor irok róla ha megprobalod valahogyan kiveni az aksit met olyan nincs hogy nem lehet kivenni provald meg utana ha te yleg nem megy majd irok
2017. márc. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kovács Krisztina Eri!


Ha megnézed, rákeresel a telefonra - yotaphone2 - láthatod magad is, hogy ez egy dupla kijelzős telefon. A hátlapján is van kijelző. A leírásában is úgy szerepel, hogy az akkumulátor nem eltávolítható. Nincs szétszerelési lehetőség pont a dupla kijelző miatt. Sőt, hogy még egy furcsaságot is említsek, sd kártya bővítési lehetőség sincs. Mondjuk alapból 32 GB a belső memóriája...


Visszatérve az eredeti kérésemhez, az első válaszomban már elmítettem, hogy megoldódott. Ugyan lefagyva maradt, nem tudtam semmit sem tenni, viszont a telefon új, és ennek köszönhetően nem is volt feltöltve nagyon, így lemerült, és töltőre téve már be tudtam kapcsolni. Mindenesetre köszönöm a válaszod, és hogy megpróbáltál (próbáltatok) segíteni.

2017. márc. 22. 04:46
 7/7 anonim válasza:
Bocsánat nem rég láttam a kérdést semmit nem figyeltem már mint mikor irtadd ki bocs
2017. márc. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!