Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom megnézni mi a...

Hogyan tudom megnézni mi a PUK-kódom?

Figyelt kérdés
Hirtelen kikapcsolt a telefon és amikor bekapcsoltam, akkor PUK-kódot kért. Fogalmam sincs mi az és nem is hallottam róla. Hogyan lehet megnézni mi az?

2017. márc. 20. 21:15
 1/4 anonim válasza:
100%
Azon a kártyán van, amiből kitörted a simkártyát, ha nincs meg a szolgáltató meg tudja mondani telefonszám alapján ha bemész.
2017. márc. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szirty ***** válasza:
100%
Úgy hogy előveszed azt a kis kártyát amit a szolgáltatódtól kaptál és amiből kitörted a SIM-et. Arra van ráírva.
2017. márc. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én még annyit hozzátennék, hogyha esetleg telekomos vagy, akkor az oldalon betudsz lépni a fiókodba, ott is ír ilyen-olyan jóságokat. Vele együtt a PUK kódra is rátudsz lelni.
2017. márc. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2017. márc. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!