Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Miért nincsenek értesítési hangjaim?

Xperia Z5 telefonról van szó. Mióta frissült android 7-re hol vannak értesítési hangjaim hol teljesen elnémul a telefon.Nincs ne zavarj módban minden hang erő fel van húzva.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Android 7, Sony, Xperia, Sony Xperia Z5

03-20 22:58  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan tudom az értesítési felületet eltüntetni?
Valaki tud-e nekem segíteni, hogy hogy kell Lenovo A1000 mobilon csengőhangot, vagy akármilyen értesítési hangot beállítani?
Megéri Iphone 5c-t venni? (2017) 16gb-osban gondolkodtam nincsenek nagy elvárásaim a telóhoz max:Clash Royale, coc vagy Heartstone és néhány kép és kb 150 szám (zene)
Most vettem egy 2016-os Galaxy J5-öt! Sehol nem tudom kikapcsolni az értesítéseknél a rezgést. Beállítások-Hangok és rezgések-értesítési hangoknál kikapcsolom a rezgést. De..
Most frissítettem a Huawei ascend g300 telefonomat ics-re, de nincsenek ott az ikonok az értesítési panelnél! Hogy lehetne odavarázsolni őket?
P9 lite mobiltelefonnál hogyan lehet a kapcsolatokhoz egyedi smshangot beállítani? Azt szeretném, hogy bizonyos emberektől érkező smseknek egyedi értesítési hangja legyen.

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu