Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone garanciáztatás?

Iphone garanciáztatás?

Figyelt kérdés
Vettem egy iphone 7-est és nem kapcsolt be se kép se hang. Visszavittem garanciába 2 hét múlva megjött azzal hogy kicserélték a készüléket eddig rendben is van csakhogy amit kaptam annak időközönként belilul a kijelzője random elmegy a kép majd visszajön a kép van hogy 1 óráig nincs rajta kép majd felvillan és áhh akkor végre használhatom. Csináltam rajta Itunessel egy gyári visszát de semmit nem használt, van hogy töltésre sem reagál. Leadtam garanciába ismét. 2hét után visszakaptam hogy szoftver frissítés. És ugyan ott vagyok. Ugyan azok a hibák fennálnak gyakorlatilag használhatatlan. És nagyon érdekes hogy senki másnak ismerőseim közül nem vett eddig rossz iphonet. Életem első iphoneja azt nem mondom hogy utolsó de most segítsetek hogy mit tegyek mert mégegy szoftver frissítésre nem küldöm vissza. ez egy sz__r.

2017. márc. 21. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Melyik szervízbe vitted? Esetleg javasolnám, hogy hívd fel az Apple ügyfélszolgálatát, hátha tudnak valamit bár valószínűleg csak a csere segít. Sajnos tömeggyártott termékek között előfordul a hibás.

Ha esetleg nem az ICenterbe vitted volna vissza én ott próbálnám meg. Az iStyleban sok idő mire időpontot kapsz és az ügyfélszolgálatosak nagyrésze bunkó. Az Almáriumban pedig a högy normális, de az idősebb férfi ugyan olyan bunkó mint az iStyleban.

2017. márc. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mediamarkt-ban vettem és igen ez a cég az istyle-al van kapcsolatban és ők szervizelték. De akkor viszem máshová és ha ők is istyle akkor az nagyon gáz.
2017. márc. 21. 18:49
 3/3 A kérdező kommentje:
Az miért lehet hogy antutu benchmarkban is csak a 6s szintjét hozza?
2017. márc. 21. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!