Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom függetleníteni a...

Hogyan tudom függetleníteni a készülékemet? Vagy már független? Ha igen, hogyan tudom a független android rendszert feltenni rá?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a napokban nyertem egy Samsung Galaxy A3 (2017) készüléket a T-Mobile-tól. A kérdés hogy a telefonon a t-mobile rendszere van, viszont a saját vodafone-os kártyámmal is bekapcsol és talál is hálózatot, tehát független a készülék? ha igen, akkor hogyan tudnám lecserélni a rendszert rajta a natúr független rendszerre? egyáltalán ez megoldható? Előre is köszi a segítséget :)

2017. márc. 23. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen előfordulhat, hogy független. Flashtool-lal tudsz rá natúr rendszert tenni.
2017. márc. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, hivatalosan így:

[link]


Okosban is meg lehet, de az bűncselekmény (Információs rendszer védelmét biztosító technikai intézkedés kijátszása)

2017. márc. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Felületesen olvastam bocs. Ha tudsz telefonálni Vodafone kártyáddal, akkor már független a készülék.
2017. márc. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen tudok telefonálni vele simán :) akkor csak egy független rendszert kell feltenni flashtool-al és kész is? :)
2017. márc. 23. 14:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem függetleníteni kell, csak operátor független firmware-t kell rá tenni. Csak akkor tudod megcsinálni, ha nem zárolt a bootloader a telefonon.


Ezt pötyögd be telefonon bootloader ellenőrzéséhez:

*#*#7378423#*#*

2017. márc. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elég hülye kérdés, de hova írjam be? a tárcsázóba? és onnan hova tovább? bocs a bénaságom miatt, de mióta érintős telefonok vannak az ilyen kódokkal sose foglalkoztam :D
2017. márc. 23. 15:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen tárcsázd, mint egy telefonhívást.
2017. márc. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az megvolt, de nem történt semmi... De próbáltam más kódot is, de azzal se csinált semmit... kezdem feladni :D
2017. márc. 23. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!