Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone függetlenítés T-Mobilen...

Iphone függetlenítés T-Mobilenál, nektek hány nap volt mire szóltak, hogy kész?

Figyelt kérdés

2017. márc. 23. 14:37
 1/2 A kérdező kommentje:

Na, ha esetleg valaki a jövőben megtalálná a kérdésem.


A Tmobile cseszett emailt küldeni, kíváncsiságból most csináltam egy biztonsági mentést először itunesban, majd kikapcsoltam a telefont, átraktam az új Vodás SIM-kártyát és már működött is. (ugye indítani kell egy hívást is az aktiváláshoz elvileg, én a pontos időt hívtam fel (180).


Először csak 3G volt a telefonon, majd betelefonáltam a 1270-en és a hölgy valamit állítgatott és mondta, pár perc múlva indítsam újra a készüléket és nézzem meg úgy. Meg is történt, viszont a Tmobilehoz képest fele annyi a sebesség ami nagyon remélem, hogy csak átmeneti anomália.

Méregettem, letöltés volt már: 18, 16, 25, 21, 15 Mbit/s

Elég gyér.


A cikk szerint pedig már sokkal sokkal többet kéne tudnia (amúgy budapesti vagyok és nem a pincéből próbálom).

[link]

2017. márc. 23. 15:12
 2/2 anonim ***** válasza:

Nézd meg, hogy milyen sávszélesség "jár" ahhoz a netcsomaghoz, amid van. Végeztem egy mérést feltöltőkártyás SIMmel, 15,7 le, 22,3 fel, 17ms ping 4G-hálózaton (Vodafone).


Szokott még segíteni az új SIM-kártya, de gondolom, a tied eleve új.

2017. márc. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!