Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Xiaomi-t venni?

Megéri Xiaomi-t venni?

Figyelt kérdés

Xiaomi-n belül a Redmi 4 Prime-ban gondolkodok, mert jó mobilnak tűnik, fényévekkel jobb árban, mint a többi a piacon.

De csak tetszik a Xiaomi, eddig még saját nem volt, nem is hallottam róla, így nem is ismerem.

A kérdéseim tehát azok, hogy:

Megbízható?

Meddig tart az élete (nem az akkumulátor, hanem maga a telefon), tehát meddig számíthatok rá?

Megéri- e megvenni?


2017. márc. 23. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Megbízható, megéri megvenni, nagyon feltörekvő márka a Xiaomi. Szerintem kb 3 évig nyugodtan számolhatsz vele, ha nem vagy nagyon igényes, talán 4-ig.
2017. márc. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt a magára a márkára értetted, vagy a termékre?
2017. márc. 23. 17:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Mind 2-re igaz.

A telefon teljesen jó,a Xiaomi termékek meg teljesen jók.

2017. márc. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az összes jelenleg kapható termékük megbízható, jó. Ebből következik, hogy a márka is jó. Első voltam.
2017. márc. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez még közel sincs a márkához,de jól halad,én speciel nem venném meg,de attól még lehet jó,szerintem ma egy "igazi" kínai telefon márka van az,pedig,a huawei.
2017. márc. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5.Te még életedben nem fogtál Xiaomi-t.
2017. márc. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
#5 vagyok nem fogtam,mert az az én szememben ez nem telefon,max a három éves fiamnak venném meg játéktelefonnak,szerintem kedves #6 te meg samsung galaxy s illetve note szériás telefont nem fogtál,nekem az s sorozat az s4 kivételével(akkor note 3-mam volt)mind meg volt és eggyikkel se volt bajom,de a xiaomi azért ezekhez közel sincs...
2017. márc. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es: igazad van, részben. De nézd meg pl a Xiaomi Mi Mixet. Az már majdnem egy szinten van a Galaxy S szériával. Talán csak a kamera téren marad el tőle jelentősebben.


És igenis lehet olcsón jó telefont venni. Pl a Redmi 4 prime viszonylag olcsó, és nagyon jó telefon. Tényleg nincs egy S7 szintjén, de nem is kerül annyiba. De mond csak. Mi az a tevékenység, amire csak az S7-ed képes, és a Xiaomi Redmi 4 Prime-val nem tudnád megtenni? Tényleg érdekelne. Ne mond nekem hogy reggelente azzal méred a pulzusod -_- nekem S6 van, és szinte soha nem használtam a pulzusmérőt.

2017. márc. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!