Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes Ebay-en telefont...

Érdemes Ebay-en telefont venni? Vagy inkább meg se próbáljam?

Figyelt kérdés
Néztem ott is telefont (amilyet szeretnék) és a megjegyzésekben is írták mások, hogy minden rendben vele, de azért mégis más, mintha bemennék a boltba és ott venném meg.. van valakinek esetleg tapasztalata? Előre is köszi:)

2017. márc. 23. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Az Ebay-en bárki árulhat,nem egy szabványos bolt.

Szóval az egész eladótól függ.

2017. márc. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy más...

Most én is írjam le, hogy vettem már 4 telefont (tényleg), és nem volt semmi probléma?

És ez a tetves kínai telefon (2mag, 1.3MHz, IPS kijelző, 2 sim, GPS, 1GB) már több mint 4 éves és nem akar elromlani, márpedig addig nemm veszek másikat, amíg kiszolgál és mindent megtesz, amire használom.

De! Csak megbízható telefont, amelyik rengeteg támogatással, egyedi ROMmal rendelkezik.

Most az általam összeállított van rajta, azok az alkalmazások belerakva, amelyek nekem kellenek, a feleslegesek vagy kidobva, vagy jobbra cserélve.

2017. márc. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Van az adott gyárnak hazai márkaszervize? Vissza tudod küldeni az eladónak úgy, hogy megérje? (pl Kínába a postaköltség tízezer)

Az eladó vállal return-t?

2017. márc. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akik eddig vásároltak az eladótól, azok azt írják, hogy korrekt. Van return, és igazából minden ott van ami kell, ezzel azt értem, hogy valószínűleg nem "kamu" a dolog. Köszönöm a válaszokat:)
2017. márc. 23. 19:48
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja, és ami lemaradt, hogy Angliából küldik, és ingyenes a posta költség.
2017. márc. 23. 19:49
 6/7 anonim válasza:
Ha tényleg UK (és nem UK címet hazudó kínai), akkor vállalható.
2017. márc. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem vennék, mi nagyon megszívtuk külföldi telefonnal. Hiába garis, egy rémálom visszaküldeni, várni, veszekedni a céggel, hogy javítsák meg.
2017. márc. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!