Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire használjátok ki hogy...

Mennyire használjátok ki hogy a telefonotok wifis?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy,mert nem akar működni.nem rég irtam ki ide kérdést.É s Te?
2010. máj. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben. Naponta többször netezek és msn-ezek rajta. Annak ellenére, hogy van itthon számítógép, és laptop is.
2010. máj. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ahol tudok rácsatlakozom és úgy használom az iphont.
2010. máj. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon!
2010. máj. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én alapból naponta több órát beszélek barátnőmmel, ami korlátlan, nem kell fizetni érte percdíjat, de csak belföldön. Egyszer barátnőm Németországba utazott, cserediák program, egy ottani családnál lakott egy hétig. Odaadtam neki a wifis telefonom, ott a család wifijét használta, és skype-on beszéltünk.


Ezen kívül egyetemen bármikor meg tudok vele nézni bármit, néha idegen városokban találok ingyenes wifit.


Ami a legfontosabb, hogy ingyenes(ha az), nekem nincs mobilinternet előfizetésem, de akinek van, annak is érdemes használnia, mert nem a saját letöltési keretét használja el.

2010. máj. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha reggel akarok netezzni arrol netezek suli elött, meg ha lusta vok :D
2010. máj. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!