Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A5: vízálló?

Samsung Galaxy A5: vízálló?

Figyelt kérdés
Most vettem új telefont, és mivel az életem az úszás, kíváncsi vagyok, lehet-e szelfizni vele a víz alatt. Előre is köszi. :)

2017. márc. 26. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
2017. márc. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ugyan vannak tesztek amiben víz alatt láthatod és olvashatsz olyan véleményeket hogy bírja, de azt tartsd szem előtt, hogy beázásra nincs gari.

Tehát lehet vele szórakozni, de ha emiatt baja lesz, senki nem fog sajnálni miatta.

2017. márc. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Aha, értem. Köszi. Kedves első! Igen, láttam azt de a telenornál azt mondták nekem hogy vízálló.
2017. márc. 26. 18:36
 4/8 A kérdező kommentje:
Meg... Itt ez a videó: https://www.youtube.com/watch?v=7XuUNGe4TFA vagy ez kamu?
2017. márc. 26. 18:40
 5/8 anonim ***** válasza:

A videó csak annyit tesz hogy az övé nem ázott be.

De a tiéd attól beázhat.

2017. márc. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha IP 67 vagy IP 68 védettséget jelölnek meg a telefonodhoz, akkor lehet egyáltalán beszélni valamilyen szintű vízállóságról. (Nagyobb vízmélységet és hosszabb időt jelent az IP 68). Ugyanakkor igazából garancia nincs a tényleges vízállóságra, az csak a teszteken való megfelelést jelenti.
2017. márc. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Meg... Itt ez a videó"

Olvasd el a garancia feltételeket. Ha szerepel benne az hogy kiterjed víz behatásra is, akkor már dobhatod is a kádba. De csak egy évig, utána lejár a gari.

Ja, és itt is volt már nem egy pórul járt kérdező, amikor vette e telót, azt mondták vízálló. Mikor vitte javíttatni, akkor már nem volt az.

Csak az írásnak hihetsz.

Ha van egy hivatalos papírod róla, akkor -esetleg- érvényt szerezhetsz a vizes garinak.

2017. márc. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2017. márc. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!