Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Alcatel One Touch...

Van egy Alcatel One Touch Idol 3-as (4.7) telefonom, (? ) telenoros készülék. Android 5. 0.2 van rajta, de már rég ki jött a marshmallow frissítés. (? ) (telefonon hiába nyomok rá a frissítésre nem csinál semmit "naprakész")

Figyelt kérdés
Beszéltem az alcatel magyarországgal azt mondták már meg csinálták a magyar verzíót. Beszéltem a telenorral ők azt mondták hogy az 5. 0.2 lesz a maximum. Valaki tud rá magyar frissítést? Valaki valami ötlet ? Vagy el linket valaki tud dobni ? ,

2017. márc. 26. 20:04
 1/2 Spion9 válasza:

Üdvözöllek.


Azért nem frissít a telefonod, mert erre a készülékre nem javasolt ez az andoid verzió.

Instabil működést, vagy lassulást tapasztaltak ezzel kapcsolatban, és ezért nem sikerült a frissítésed.

Szimplán, nem engedélyezték rá, a TE érdekedben.


Nem kell megfogadni a tanácsomat, ám javaslom ezt ne erőltesd.

Nem tudom, hogy megengedheted-e magadnak, de válassz inkább egy új készüléket.

Ha ez nem megy akkor sincsen gond, mert a készüléked a régebbi androiddal, gyönyörűen elkaristol még.


További szép napot!

2017. márc. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Akkor az alcatel minek készítette el a magyar verzíót ? A külföldi verzíók akadás és bugg mentesen futnak.

Ezt direkt azért csinálják hogy 1-1,5 évente vegyek új készüléket. Válaszodat azért köszönöm :)

2017. ápr. 6. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!