Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Messengeren miért látom azt...

Messengeren miért látom azt egy ismerősnél, hogy csak időnként elérhető (kb. pár óránként vagy fél naponként), amikor van mobilnete?

Figyelt kérdés
Ja és a neki küldött üzenetnél is csak annyi van, hogy az üzenet kézbesítve lett, de nem nézte meg...

#Messenger #kézbesített üzenet #nem olvasta
2017. márc. 27. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem olyan függő, mint te. Nekem is van több giga mobilnetem, még sem lógok fent facen egész nap azon, sőt.
2017. márc. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én simán kikapcsolom a messengert. kevés netem van a telón, ne használja, ha nem szükséges.
2017. márc. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Trevor. ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőlük...

Egyébként ki lehet kapcsolni az elérhetőséget az alkalmazáson belül.

2017. márc. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Még sosem volt mobilnetem. Én wifiről használom. Nem tudtam, hogy "el lehet fogyasztani".

És mi van, ha valaki írt nektek és várna némi reakciót?

2017. márc. 27. 17:38
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
El bírom anélkül is olvasni nagyjából, hogy megnyitnám, de egyébként nem érdekel, mert semmi sem olyan sürgős, ha neten keresztül írja. Ha sürgős lenne, akkor felhívna
2017. márc. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi.
2017. márc. 27. 17:44
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert a legtöbb telefonnál úgy van, hogyha be is van kapcsolva rajta a net (wifinél és mobilnetnél is így van), és lezárod a kijelzőt, és békén hagyod a telefont, akkor Messengeren már nem mutat elérhetőnek. Viszont ha üzenetet kapsz, akkor jelezni fog, és amint megnyitod az alkalmazást, újra megjelenik a zöld pötty, és elérhető leszel. Gondolom az akksi kímélése miatt van így.


Erre teljesen véletlenül jöttem rá a múltkor, mikor barátnőmmel nézegettükl az ő fb-ját, és akkor vettük észre, hogy engem nem mutat elérhetőnek a chat, holott a telefonomon ment a net, csak pont nem nyomkodtam. Lehet, hogy ez az ismerősöd is így van vele.

2017. márc. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, érthető, köszi. Akkor ezek szerint direkt nem olvassa el, magyarán tojik a fejemre.
2017. márc. 27. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!