Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történt? Az imént összekapc...

Mi történt? Az imént összekapcsoltam a laptopommal a telefonom, hogy pár képet átmásoljak róla. Ez gond nélkül ment, de amikor kihúztam a gépből a kábelt, a telefonról az alap alkalmazásokon kivül nem maradt semmmi.

Figyelt kérdés

Néhány letöltött app ikonja ott maradt, de szürke lett és azt irja, hogy az alkalmazás nem elérhető.

Mi történt? hogyan tudom ezt visszaállitani?? Segítsetek


2017. márc. 27. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Telefon restart, nekem is ezt csinálta állandóan a régi teló, mert valamiért az enyém a sim kártyát leállította és nem ismerte fel újra a teló, csak újraindítás után.

Viszont az SD kártyán lévő alkalmazások ikonjait újra ki kell rakni a kezdőképernyőre, azok eltűnnek, meg a hátteret viszaállítani.

2017. márc. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kib aszott k urva android azért!
2017. márc. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valamikor még tudták az emberek, hogy a számítógéphez csatlakoztatott eszközöket el kell távolítani előbb, aztán lehet a csatlakozóját kihúzni a gépből.

Mára ez luxussá vált, ugyan a rendszerek is eléggé flexibilisek, de megesik a baj időnként.

Amikor összecsatlakoztatod a PC-vel a bármilyen mass storage eszközöd és az foglalt lesz olvasásra, gyorsítótárazás használata esetén gondot okoz ha csak úgy kicuppantod. Eszköztől és fájlmérettől függően ha befejeződött a fájlművelet, várj vele még vagy 10 másodpercet, vagy használd az eltávolítást. Az újabb telóknál egyébként ezt már másként oldották meg.

2017. márc. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Régen is volt már,hogy média eszközként ismerte fel,akkor nem tudod eltávolítani.Nálam hiába rendesen választottam le,akkor is ez volt,mostani teló nem ilyen már szerencsére.
2017. márc. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Előtt a gépen mentem rá, h kiadás, s úgy húztam ki. Szerencsére újrainditás után szép lassan visszaállt mindent.
2017. márc. 28. 21:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Az SD-re vannak költöztetve az appjaid? Mert az is lehet hogy a teló levalasztotta az SD-t amikor másoltál vagy amikor kihúztad. Egy jó erős telónál nem szabad az SD-re tenni appokat, ha jól elférnek a belső tárban is.
2017. márc. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!