Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja lehet a galaxy S6-omnak?

Mi baja lehet a galaxy S6-omnak?

Figyelt kérdés
Lassan 2éve vettem egy galaxy s6 készüléket, de több hibája miatt fél éve szervízben teljes felújításon esett át( gondolok itt akkumulátor, külső felújítások..szinte minden ) Most egy szinte fél éves telefonon több hiba is jelentkezett. Nem gyorstöltéssel tölti egyik kábel sem, ami amúgy a másik S6-ot igen, szinte 'életre kel' a telefon, össze vissza nyomkodja a kijelzőt. Mi lehet a gond? Megéri szervizbe küldeni, vagy csak elküldenek, mint általában?

2017. márc. 27. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Frissítetted az új android 7.0-át rá? Nekem tegnap érkezett meg, frissítettem is. Azóta néha beakad és szaggat. Nem lehet, hogy ettől van?
2017. márc. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nekem még nem érdekezett meg rá, és eléggé aggaszt amiket most csinál, hogy kilép mindenből, többször is egymás után 'megnyomja' a visszagombot
2017. márc. 27. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!