Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok Iphone-on privát...

Hogyan tudok Iphone-on privát számot kideríteni/letiltani?

Figyelt kérdés
Egy ideje hívogatnak privát számom de eddig semmi normális megoldást nem találtam rá se az appstorban se neten. A vicc az hogy 1 eve windows phone-om volt és 2 mozdulattal kilehetett kapcsolni hogy abszolút ne tudjanak rejtetten hívni csak akiknek a száma látható. Ha egy 20-30 ezres telón lehetett akkor nehogy egy több százezresen ne lehesen mit kezdeni vele....

2017. márc. 28. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne! Már 10-szer meg volt kérdezve itt a gyakorin de eddig semmi okossag nem jött ki.
2017. márc. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Apropo, az AT&T a hálozatból csinálja meg ezt, mert ott sem lehet speciel az iPhoneból.


[link]

2017. márc. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem azért mert nincs is rá megoldás. Vagy is már nekem kezd úgy tűnni. Vannak ilyen idéglenesek de most azok se túl jók. Egyszerűen nem értem hogy most ez komoly hogy csak IOS-on nem lehet megoldani???
2017. márc. 28. 17:30
 4/8 anonim ***** válasza:
így van, ennyi a megoldás. érthetetlen, de az iOS-en csak látható telefonszámokat lehet letiltani, rejtettel nem tud mit kezdeni.
2017. márc. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kicsit utánna néztem egy mód van ami elvileg fix hogy működik és ez a Trapcall nevű program. Ami természetesen nincs csak az amerikai appstoreba...És még fizetős is de elvileg ez nem hogy tilt hanem fel is töri a rejtést és kiírja ki hív. Más úgy látom nincs. Vicces azért kicsit hogy mindent tud az Iphone de egy ehyszerű hülyeséget nem. (Y)
2017. márc. 29. 21:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Az atveres ha azt igeri megmondja ki hiv. Olvasd el a kisbetus reszt is.
2017. márc. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Esetleg annyi jutott még eszembe hogy mi lenne ha pár napra átirányítanám a hívásaim a rendőrkapitányságra vagy valami hasonló hatósági személyhez,szervezethez. Csak mert gondolom utánna elég hamar megszívná aki hívogat. Nyilván úgy hogy előtte szólnék az ismerőseimnek stb. Kérdés hogy emiatt kerülhetnék e bajba...
2017. márc. 30. 13:35
 8/8 anonim ***** válasza:

Oda ne iranyitsd at! mert te szivod meg ;-)

Egyebkent utananeztem ennek az amerikai szolgaltatasnak, naluk tenyleg mukodik. A lenyege az hogy a 0800-as szamok a bejovo hivasokat akkor is azonositjak ha a hivo elrejtette. Nem tudom hogy nalunk igy van e de erdemes lenne kiprobalni egy ingyenhivoszammal valaki ismeroson keresztul. Peldaul az E-ON-nal vagy nem is tusom hol vannak nalunk ilyen callcenterek.

2017. márc. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!