Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor Myminute csomag...

Tele kérdése:

Telenor Myminute csomag előfizetős?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem,hogy az első sim kártyám megrendeltem a ntről,kihozták 0 forintért.Átvettem minden OK.Beletettem a telefonomba és a térerő csik pirossal átvan húzva,mintha nem lenne benne sim.Most az lenne az első kérdésem,hogy ez lehet-e attól hogy nincs aktiválva,mert a papirra az van irva,hogy 95%ban 24órán belül aktiválják.A második kérdésem,hogy ez biztos hogy feltöltőkártyás?Csakmert olyanokat olvasok a papirján,hogy előfizetőnk meg ilyenek.


2017. márc. 29. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem mychat van, uh a lényeg ugyanaz.

-nekem is kellett pár óra, hogy aktiválják, de előtte mindenképpen tölts rá egyenleget

-feltöltőkártyás

2017. márc. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi a válaszod,még azt szeretném megkérdezni,hogy feltöltés nélkül is aktiválják?Mert nekem se szerződés se semmi,csak egy szállitási levelem van szinte,és még telefonszámot sem tudok,tudtommal feltölteni meg csak úgy tudom.És sajátszámot lekérni se tudok,mert elvileg nincs aktiválva.
2017. márc. 30. 14:07
 3/3 anonim ***** válasza:
most kaptaqm meg én is a rendelt kártyát, mikor aktiválták neked? és fel kelett tölteni előtte?
2018. ápr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!