Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért javasolták Donald...

Miért javasolták Donald Trumpnak, hogy iPhone-t használjon, mert Androidos telefon nem biztonságos?

Figyelt kérdés
[link]
2017. márc. 29. 22:25
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Tök rossz lehet az Android/Samsung fanoknak, hogy még az Egyesült Államok elnökének is inkább iPhonet adnak, mert nem bíznak az Android/Samsungban. :(
2017. márc. 29. 22:29
 2/16 anonim ***** válasza:
21%
ez egy provokáció a kérdés? én android párti vagyok mivel az eddigi x összegből jóval királyabb androidot vehettél mint iphonet amúgy a hacker támadások 70-80% androidot támad mondjuk az is van de biztos sebezhetőbb az android ebből a szempontból jobbak a riválisok meg sok másikból is de eddig csak az iphonet nem bírtam már a samsungot se szeretem mivel az is szar árértéken akkor már inkább egy elephone
2017. márc. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
USA elnökénél mért lenne koreai telefon? Amúgy igen biztonságosabb az iOS, mint az Android. Persze földi halandó szempontjából kevésbé fontos.
2017. márc. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%
csak vicceltem az elephonnal nem ajánlani akarom
2017. márc. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Kettes: mármint úgy érted, hogy nincs pénzed iPhonera?


Hármas: korábban az elnök BlackBerryt használt, csak az már nincs. Tehát az amit sugalmazni akartál, hogy csak azért használ iPhonet, mert az amerikai, nem jött be.

2017. márc. 29. 22:48
 6/16 Trevor. ***** válasza:
NSA nehezebben tudja lekövetni az Iphonet.
2017. márc. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%

Ennyi idiótát.

His new iPhone may be a more secure option than his unsupported older model, but that certainly won't allay all security fears. Apple's phones are still vulnerable to dedicated hackers, and in the hands of one of the most powerful people on Earth, they're likely to present a juicy target — especially if he's using an off-the-shelf model. Perhaps a better option would be to do as president Obama did, making do with a locked-down device that serves as little more than a "play phone." But given Trump's passion for tweeting, that solution may not be to his liking.


Az a baj, hogy sima bolti telója volt. De nem várom el a szemellenzős szifon fanoktól hogy értelmezni tudjanak 10 sor angol szöveget.

2017. márc. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Meg hogy régi is. És az ifont is meg lehet hackelni, ezér volt obamának spéi telója.
2017. márc. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Obamának Samsung telefonja volt (az volt a 2. elnöki telefonja), azt tudták kellően csiszolni, de szinte semmire sem tudta használni.

Amúgy meg nem ezen múlik, hogy melyik lesz a státusszimbólum.

2017. márc. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Alex Fly ***** válasza:
55%

Egy újabb semmitmondó cikk.

Trunp nem technikai zseni, elhiszem, hogy biztonsági szempontból csak egy hülyebiztosökészüléket mernek a kezébe adni. De ettől még nem lesz az iOS biztonságosabb, mint az Android. Ezt a zárt forrás eleve kizárja.

2017. márc. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!