Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone készüléket nem tudom...

Iphone készüléket nem tudom szinkronizálni itunes-ban?

Figyelt kérdés
Volt már két iphone-om, az előzőt már ezzel a géppel kezeltem, akkor sikerült is. Most ezzel újra letöltöttem a gépemre az intunes-t, be is van lépve a fiókná a fiókomban,l azt írja ki legalábbis. Rá kötöm a kábellel, engedélyeztem ezt a számítógépet megint. A fálj menüben sem tudom szinkronizálni az eszközök pontnál, illetve kis telefon gomb sincs sehol. Hiába rakom rá helyesen a fájlokat újra és újra, nem tudom konkrétan semmi féle módon rá szinkronizálni. Már mindent megpróbáltam, három órát elvesztegeltem eddig vele, töröltem, újraindítottam mindent, elolvastam nyolc oldalon hogyan kell, már megnéztem vagy öt videót hat féle nyelven, követtem a lépéseket, de egyszerűen nem lehet és a gomb sincs ott. Semmi féle hibát nem ír ki, már a gépen is próbáltam buherálni a programot ahogy az le volt írva csatlakozási hiba esetén, hogy menjen de nem lehet sehogy megoldani. Valaki tudna ebben segíteni? Teljesen tanácstalan vagyok...Köszönöm előre is!

2017. márc. 30. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:

-az eszközkezelőben megkeresed az usb-vezérlőknél h Apple Mobile Device USB driver, ezen jobb klikk - illesztőprogram frissítése - illesztőprogram keresése gépen.

de lehet pont az a hiba, hogy nem ismerte fel a telefont és nincs Apple Mobile Device. nálam is ez volt miután még anno az ios10-et felraktam. ilyenkor néha segít, ha többször "rádugod" a telefont

2017. márc. 31. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezeket is próbáltam de meg fogom majd még próbálni! :)
2017. márc. 31. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!