Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon idegesít! A telefonom...

Nagyon idegesít! A telefonom nem szabadít fel semmi helyet?

Figyelt kérdés

Folyton azt írja ki már hónapok óta hogy nincs elég hely, egyre jobban korlátoz mindent. Most már ott tartok hogy szinte semmit sem tudok csinálni a telefonomon, így muszáj nekiállni "takarítani". Felszabadítottam több mint 200 MB tárhelyet videók és képek kitörlésével de ahelyett hogy megkönnyebbült volna a telefonom, azt jelzi ki hogy méginkább tele van! Mit csináljak?

Van egy Clean Master nevű "lomtalanító" alkalmazás a telefonomon, az se sokat segít, pedig máskor szokott.

Mit csináljak? Hiába kerestem valami "kukát" ahova esetleg kerülhetett ez a sok fájl, semmit nem találok.

Samsung telefonról van szó.



2017. márc. 31. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Én egy jó vírus/trójai irtót ajánlanék. Telefon újra indítást.
2017. márc. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell semmilyen vírusírtó. Nincs szabad tárhely, tölts fel mindent a Google Drive-ba.
2017. ápr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szerintem a vírus túlzás, legalábbis nagyon remélem.


Utolsó ez lehet hülye kérdés, de azt hogy kell? Még sosem csináltam ilyet.

2017. ápr. 1. 12:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezzel lemented az alkalmazásokst, vagy amit akarsz:

[link]


Utána megkeresed a mappájában tárolt adatokat(lementett zenék, apk-k, dtb), aztán opciók, és feltöltöd drive-ra ( [link]

2017. ápr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*alkalmazásokat, stb
2017. ápr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!:)
2017. ápr. 1. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!