Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell Microsoft telefonr...

Hogyan kell Microsoft telefonról névjegyeket exportálni sd kártyára vagy menteni felhőbe?

Figyelt kérdés

Tehát az lenne a problémám hogy nem tudom hogyan kell pedig már több helyen utánanéztem. Mondtak egy Adatátvitel nevű appott de azzal nem sikerült az sd kártyáraenteni, amikor ki kell válsztani hogy miket szeretnék átcinni akkor a névjegyekre 0 találatot ír.

Tehát akkor maradok a felhőnél. Hogyan működik is ez a dolog? Melyik menüből kell ezt megcsinálni?

A válaszokat köszönöm!



2017. márc. 31. 22:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem úgy esett a dolog, hogy használtam a Onedrive-ot, ami menti a kapcsolatokat is. Feltelepítettem az androidos telefonomra a Microsoft Outlookot és importáltam a névjegyeket (arra már nem emlékszem, hogy automatikus volt-e vagy kézi).
2017. ápr. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!