Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen nyomógombos telefont...

Milyen nyomógombos telefont ajánlanátok 2017-ben ami megbízbatóan működik de kíméli a pénztárcánk?

Figyelt kérdés

A helyzet hogy én még a Nokia éra gyermeke vagyok. Kipróbáltam az okostelefont de nekem nem tetszik ez a fizikai gomb nélkülözés, plusz a zsebemben sem fér el rendesen és az akkumulátor is alig tart ki, meg annyira törékenyek hogy nem nekem valók. Annó volt egy kis Nokia xpress mobilom. Imádtam. Kicsi és egyszerű volt. Zenét játszott, elértek rajta és üzenetet küldött- fogadott.

Ugyan ma is kapható eBay-en de nem bízom már ezekben az újnak mondott, utángyártott illetve használt mobilokban.

Jelenleg van egy Nexus 7 tabletem amivel megoldom a netezést, de nem vagyok az a típus aki folyton a telefonon és a facebookon lóg. A telefonom jelenleg egy "WorkZone" nevű Aldis telefon ami olcsón volt kapható pár éve. Elég alap, zene, üzenet és hívásfogadás amire kell. Plusz nagy az akkumulátor így sokáig elvagyok egy töltéssel. Cserébe egy nagy tégla és víz meg ütésálló, zseblámbpa és dupla sim kártya. De...kezd tönkremenni, gyengült az akkumulátor üzemideje, külső szempontjából is kezd egyre strapáltabb lenni. Persze még bírja és szeretem mert zenehallgatásra is nagyon megbízható. Csak ha egy nap bemondja az unalmast akkor kelleni fog egy új. Sokat mgnéztem már pl az új Nokiákat is. De azok nem tetszenek. Látszik hogy nem strapásak.

Főbb szempontjaim:

- Legyen elpusztíthatatlan. :D

- Fizikai gombok hangerőt szabályozni, (pluszban zenét váltani ha van az jó)

- Kraftos akkumulátor.

- Erős szoftver zenehallgatásra.

- Kompakt és zsebrevágható.

- Óccssó! :)


Az sem baj ha csak használt vagy utángyártott ha szerintetek használhatom nyugodt szívvel. Nem fontos milyen márka. A mostani mobilom is noname cucc szóval.

Köszönöm szépen.



2017. ápr. 1. 02:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiadták az új nokia 3310-et, ami elég olcsó, vagy nézegess windows phone-okat, ők vásárolták fel a nokiát.
2017. ápr. 1. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

nekem is hianyzik a Nokia Xpress mobilom, imadtam :'(

az uj 3310 jonak néz ki, lehet én is veszek egyet

2017. ápr. 1. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg valami régebbi Blackberry telefon? Természetesen a qwerty billentyűs modelljeire gondolok. Mondjuk egy 9900 Bold?
2017. ápr. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vannak olcsóbb (10-20 ezer) ütés- és vízálló telefonok (pl. Evolveo X sorozat, Concorde Raptor P sorozat, CAT B, stb.)

Ezeket erős akksival szerelik fel, mp3-at pedig kb. bármelyik képes lejátszani, sd-kártya bővítés is van mindbe szinte.


Blackberryt nem ajánlom, az nem lesz elpusztíthatatlan és "kraftos" akkumulátor sem lesz benne. Meg ha féltéglához vagy szokva, akkor a babaujjakra méretezett billentyűk sem lesznek a kedvenceid.


(Amúgy nekem is a Xpressek voltak a kedvenc telefonjaim)

2017. ápr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Nekem is elég nagy kezem van és tökéletesen tudtam írni Blackberry-n. Tény, hogy nem golyóálló, meg atombiztos, meg nem pattan le róla egy légvédelmi rakéta, de nyomógombos, szép és gyorsan lehet rajta írni.
2017. ápr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Igen tudjuk te tökéletes vagy, egy baktériumon is tudnál gépelni, miközben 2 méter 10 centi vagy és 30 centis a kezed, persze persze... De ne az ilyen 20 ezerből egy emberből induljunk már ki....
2017. ápr. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Szerintem csak te vagy a béna. :D Esetleg még életedben nem használtál Blackberry-t (ebben az esetben meg nem értem mire alapozol). De érted, mikor odaadtam anyámnak, a maga 60 évével és korához képest is erős technológiai lemaradásával is dicsérte, h milyen jó volt vele írni - pedig nem egy balerina -, ráadásul nekem sem a papírtól kopnak az ujjaim, akkor azért felvetem azt, hogy a Blackberry qwerty-billentyűjét nem a magadfajták tervezték, viszont magadfajtáknak IS.
2017. ápr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!