Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jó a Google Play?

Zsoltvok kérdése:

Miért nem jó a Google Play?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég kb 1-2 hónapja jött egy értesítés hogy fiókművelet szükséges és be kell jelentkeznem!

Hát mondom legyen!

Itt kezdődött a bibi ugyanis nem fogadta el a jelszót!

Rá mentem hogy elfelejtette a jelszavát de nem küldtek másik jelszót!

Próbáltam mindent amit irt a google de semmi!

Hát elhatároztam hogy új fiókot kell csinálnom mert sehova sem engedett be a régivel!

Megcsináltam,bejelntkeztem vele mindenhova YOUTUBE,PLAY ÁRUHÁZ GOOGLE+,PLAY JÁTÉKOK,GMAIL meg minden ilyen helyre!

Azonban az új email elkészítése után kiírta az áruház hogy AZONOSÍTÁS SZÜKSÉGES,BE KELL JELENTKEZNED A GOOGLE FIÓKODBA!

Na mondom hova jelntekzzek ???

Be van lépve minden hova!!!!

És azóta sem tudom hogy mit kellene tennem!

Mert ugye nem enged mindent letölteni!

Kérdésem:

Mit kellene csinálnom a probléma kiküszöböléséhez?

Köszi!!!


2017. ápr. 1. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:

"Nem olyan rég kb 1-2 hónapja jött egy értesítés hogy fiókművelet szükséges és be kell jelentkeznem! "


Amikor az emailban levo linkre kattintottal, akkor loptak el a fiokodat. Probalkozhatsz az "elfelejtettem a jelszavamat"-funkcioval, de jo esely van arra, hogy ezt a fiokot elveszitetted.

SOHA ne kattints egyetlen email-ban levo linkre sem, hanem MINDIG kezzel ird be a bongeszodbe. Es ne is masold. Tudom, a lustasag fel egeszseg, de, ha jot akarsz magadnak... Ugyanilyen modszerrel a bankszamladhoz is hozzaferhetnek, amennyiben az emailekben levo linkeken ugralsz az egereddel.

2017. ápr. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talált telefon szindróma.
2017. ápr. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De csináltam új fiókot!

És ezt irja ki!

Pedig be vagyok jelentkezve mindenhova az új emaillel!

Jah utsó szeptemberben vettem a telefont!

2017. ápr. 2. 09:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyári visszaállítás, új fiók, írd fel a jelszót. Működni fog, hidd el.
2017. ápr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Csináltam új emailt de ezt irja ki:

Azonosítás sző

ükséges. Be kell jelentkezned a Google fiókodba!

2017. ápr. 21. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!