Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy 2 éves hűségnyilatkoza...

Van egy 2 éves hűségnyilatkozattal egybekötött telefonom és még nem járt le. Most egy másik telefonra akarom lecserélni, úgy hogy a sim kártyát átcserélem. Akkor ez most szerződésszegés vagy mi? A számla ugyanúgy a másik telefonon is érvényes lesz?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem mikor összetört a szerződéses telefonom a kártyát simán átraktam egy másik telóba és ugyanúgy működött minden, mint eddig. Bár megijedtem, hogy most mi lesz... jön-e majd a számla vagy sem, de jött ugyanúgy :) Szóval simán átteheted. Érvényes lesz a másik telón is :)
2010. máj. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én is aláírtam már egy 2 éves szerződést... fél évvel később pedig egy másik telefonra lett szükségem:), tehát megvettem azt. Semmibe nem kötöttek bele... Vagyis nem volt róla szó, h van e már szerződés stb...

Érdeklődj! :)

2010. máj. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

ismét én>>...és persze működött ugyanúgy, hiszen a tel.számon állapítják meg, nem a telón..:)

syó

2010. máj. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Átlehet tenni nyugodtan,nekik csak az fontos,hogy fizesd a számlát.
2010. máj. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy milyen telefonban használod a SIM kártyát, az a lényeg hogy két évig nem vehetsz másik kedvezményes telefont az előfizetésedre.
2010. máj. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!