Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Azok alapján hogy mit használo...

Azok alapján hogy mit használok inkább egy telefonban, megfelelne nekem a nokia n97? v a mini? Akinek volt/van ilyen telója leírná róla a tapasztalait?

Figyelt kérdés

A külsője fogott meg a telefonnak, meg persze h nem csak "sima" érintős, hanem hogy qwertyje is van.


Amik fontosak nekem a leendő telefonomban: nagyon jó minőségű zenehallgatás,esetleg rádió, a jó minőségű fényképkészítés és a wifi is nagyon fontos lenne. emellett persze sok tényező de ezek a legfontosabbak.


Plusz az még felmerült hogy láttam videon amint bemutatják ezeket a telefonokat és mintha kicsit rosszul reagált volna az érintésre ez tényleg igy van? meg h sokszor lassú és lefagy (ami tényleg idegesitő ha igy van:S)

Esetleg van rá vmi ingyenes szoftver aminek a letöltésével ezen javítani lehet?


Akinek van ilyen telefonja, irja mi az amiért nem érdemes és mi az amiért viszon érdemes megvenni!!Meg azért az is érdekelne hogy mennyire praktikus, könnyen kezelhető teló:) Még drágának tartom (amugyse most venném meg) de szerintem várok még amig olyan 50körülire lemegy az ára. Úgy megérné?


Bocsi ha kicsit sok a kérdés de nem vagyok otthon a mobilok terén :)) előre is köszi


2010. máj. 12. 17:02
 1/5 A kérdező kommentje:
plusz kihagytam, hogy milyen a fülese? és ha azt rádugom a telóra az könnyen kijön?
2010. máj. 12. 17:03
 2/5 anonim ***** válasza:

50körülire soha se fog lemenni az ára.

A nokia 5800 most 60-70ezer. Én az 5800-át ajánlom ,mert gyorsabb, szinte nem is fagy, jha és fele annyiba kerül. A különbség annyi hogy nincs qwerty és rosszabb a fényképező.

2010. máj. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A headsetje szar, de tudok neked szerezni 7000-ert Nokia Bh-214-et. (bluetooth headser, igy nem kell bedugni a teloba, én is ilyet használok és meg vo, vele elégedve.
2010. máj. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ennyi pénzér inkább vegyél egy HTC Legendet vagy Herot. Minőségben meghaladja az N97-et. Sőt, a legtöbb telefont. A legend még az Iphone-t is.
2010. máj. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
N97 em van és hááát.... A billentyüzet meg a kamera az a jó benne a többi fos . Egy lassu szar. Nem jok ezek a drága Nokiák . Az 5800 az sokkal jobb szerintem . Semmikép nem érdemes N97 et venni szerintem . Probálok is megválni töle :D
2010. máj. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!