Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lesz a windows phone-okkal?

Orynk kérdése:

Mi lesz a windows phone-okkal?

Figyelt kérdés
Ki tudja hogy mi lesz most a windows-os telokkal?? Mert mindenhol lealltak az arusitasaval frissitesek megalltak stb.. Kuka lesz vagy azer meg lehet oket majd hasznalni??

2017. ápr. 2. 22:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Telefonnak telefon maradt. Az, hogy nem megy rajta a Messenger, még nem kell egyből földhöz b*szni.
2017. ápr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem b*szom foldhoz mert ocsemnek van microsoft-teloja en android pati vagyok csak hallodtunk olyan hireket hogy par honapon belul max levelnehezeknek lehet majd oket hasznalni
2017. ápr. 2. 22:32
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Telefonalni lehet majd vele biztosan, az alkalmazasok szep lassan fognak kikopni rola.
2017. ápr. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%

Bármire lehet használni, amire eddig használtad.

Mi a fenének kell kaparni a falat a frissítésekért?

Az én telefonomra már vagy 2 frissítés jött, de miután ugyanúgy tudom használni, mint eddig és nincs szükségem olyan alkalmazásra, amelyhez frissíteni kellene (megjegyzem nem is tudok olyanról), feleslegesen nem frissítek, minek??

2017. ápr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

4es, te nem hallottál arról, mivel szopatják a népet, amit itt többen is írtak.


a wp8.1-es rendszeren konkrétan letiltották a facebook messengert, nem működik. ugyanígy tettek a skype-al is...és júliusig az a terve a microsoftnak, hogy teljesen leállítják a támagatását a rendszernek, ezzel sarkallva a fejlesztőket is, hogy windows 10-re fejlesszenek...


természetesen van egy rakat telefon, amire bár régen megígérték, hogy minden wp8-as telefon frissíthető lesz 10-re, ez kb ki is merült 3-4 modellben...a többi ilyen szinten kuka, ha csak nem akar az ember használni egy érintőképernyős telefont, amire semmilyen alkalmazás sincs(bár eddig se volt túl sok és túl friss...)

2017. ápr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Köszi 5 válaszolo az infot ezt én sem tudtam,akkor nyáron vehetek gyereknek uj telefont mert csak neki win telefonja 1 éves de ezek szerint kuka.
2017. ápr. 3. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
4-es vagyok.. Ez nagyon gusztustalan, nem gondoltam volna, kösz.
2017. ápr. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A suface phone-król egy ideje semmi hír, pedig az lenne a Lumia utáni élet a WP-nél. Ja meg irodai környezetre (dokkolóval) elkészült a HP-nak levő WP-je. Jó látni, hogy mennyire sikerült mobilizálni az irodai felhasználást.
2017. ápr. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Szirty ***** válasza:
Nem kell kidobni. Használhatod tovább.
2017. ápr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A történelem ismétli önmagát.

Ugyanez volt a Symbian vége is.

2017. ápr. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!