Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az lehetseges hogy a telefonom...

Lungulynorbert kérdése:

Az lehetseges hogy a telefonom kijelzoje azet ment tonkre vagyis ha nyomkodom akkor vagy fekete vagy zold vagy barna lesz a kijelzo mert ra ejtettem 2 ceruza elemet (uvegfolia van rajta)?

Figyelt kérdés

#Kijelzoj
2017. ápr. 3. 06:33
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Bármi lehetséges
2017. ápr. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az uvegfolia a karctól véd nem a hirtelen fizikai behatastol, ha túl nagy ütést kapott, uvegfoliatol függetlenül, bizony lehet.
2017. ápr. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha előtte jó volt, utána pedig már nem, akkor erős a gyanú hogy összefüggésben lehet az esettel.
2017. ápr. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szirty ***** válasza:

Ha ezt látod, akkor bizony lehetséges.

Vagy nem hiszel a szemednek?

2017. ápr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kérdező azt szeretné hallani hogy nem attól problémás a kijelző és viheti gariba cseréltetni.

Nekem erről az jutott eszembe, mikor a párom felvett egy ronda ruhát, és megkérdezett hogy ugye jól áll?

Őt se érdekelte szerintem az igazi véleményem ...

2017. ápr. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!