Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a baja a telómnak?

Mi a baja a telómnak?

Figyelt kérdés
Remélem semmi, de mostanság elkezdet ok nélkül rezegni de nem úgy rezeg mint amikor értesítés jön hanem csak "zzz" oszt ennyi de nem jön semmi se messenger üzi, se elszaljtot hívás értesítő, semmi.Egy alkalmazás zavarna be pedig nincs olyan.(Szerintem) választ köszi.

2017. ápr. 3. 18:04
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja és a telefonom lemaradt

Az egy Samsung Galaxy A5 2016 (6.0.1)

2017. ápr. 3. 18:07
 2/4 anonim válasza:
Mennyi ideje van meg, mert két dolog lehetséges: vagy valami vírus (ez esetben AVG antivirus), vagy már nagyon-nagyon sok ideje használtad+olyan oldalakon járkáltál, amelyek nem teljesen biztonságosak (zene letöltés). Nekem is hasonló problémám volt. Én azt csináltam, hogy csináltam egy biztonsági mentést, majd visszaraktam gyári állapotba. Most újfent tök jól működik.
2017. ápr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ majd megnézem.

De most nézem a kérdésem az is lemaradt hogy általában ezt 35% akutőltötség mellett csinálja (és nem a lamerülésjelző)

Amúgy meg 1 éves lesz tavaly novemberben vettem

2017. máj. 18. 16:53
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg nem szoktam veszélyes helyeken járni, csipog ha nem tetszik neki az oldal.
2017. máj. 18. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!