Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sim kártya nélküli mobiltelefo...

Kriszitna27 kérdése:

Sim kártya nélküli mobiltelefont fel lehet hívni?

Figyelt kérdés
Van egy nyomógombos Nokia dual kártyafüggetlen mobiltelefonom. Már csak ébresztő funkcióját használom, tehát be van kapcsolva, de nincs benne egy sim kártya sem. Netet nem tudom használni rajt mert kiírja hogy kell hozzá sim kártya. Tegnap este megcsörrent. Kiírta, hogy ismeretlen szám és csengett! Felvettem és senki nem szólt bele semmilyen hangot sem hallottam, de a számláló számolt, mintha rendes hívás lenne, kb. 20 másodpercnél kinyomtam. Hogy lehetséges ez?? Valaki meg tudná mondani???

2017. ápr. 4. 09:53
 1/7 anonim válasza:
Lehet, hogy álhívás funkció van rajta, ami be volt/lett kapcsolva.
2017. ápr. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, álhívás funkció lehetett. Ha ugyanis valóban nincs SIM kártya a telefonban, akkor azt a büdös életben fel nem hívja senki.

A SIM kártyához tartozik a telefonszámm, az előfizetés, minden attól függ. Anélkül maga a telefon rész nem működik. Segélyhívást tudsz kifelé indítani SIM kártya nélkül de ennyi, fogadni semmit nem lehet.

2017. ápr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Krisztina! Álmodtál.
2017. ápr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Trevor. ***** válasza:
SIM kártya nélkül csak a 112-t tudod felhívni.
2017. ápr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Steve G. Paul ***** válasza:

Szerintem a mobil-szolgáltató (amire éppen felmegy pl. 112 hívásához) meg tudja csörgetni (vagy akár felhívni).

De minek tenné?

2017. ápr. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok bolond nem álmodtam, éppen szoptattam (kétgyermekes anyuka vagyok) ha tudni akarja valaki. nem vagyok kisgyerek, tudom hogy nem lehetséges mégis így volt, azért kérdeztem meg hátha tudja valaki rá a választ. az álhívás funkció hihetőnek hangzik, de mi az egyáltalán és hogy lehet bekapcsolni és kikapcsolni???? az lehet hogy a gyerkőc nyomkodott rajt valamit és benyomta. nem szeretném ha még egyszer előfordulna pláne nem éjszaka.
2017. ápr. 4. 21:15
 7/7 anonim válasza:
Az álhívás egy olyan funkció, hogy be tudod állítani, hogy mondjuk 30 perc múlva tegyen úgy, mintha hívna téged valaki. Arra találták ki, hogyha tudod, hogy kellemetlen találkozód lesz, angolosan le tudj lépni. A haveromat többször hívta "Horn Gyula" (ez volt beállítva), pedig mindannyiszor esküdött, hogy most már tényleg kikapcsolta az álhívást.
2017. ápr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!