Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg lassítja a Samsung az...

Tényleg lassítja a Samsung az telefonjait?

Figyelt kérdés

egy barátom mondta hogy így van. de nem hiszek neki. hisz nem csinálhat ilyet egy cég. állítása szerint az 5 éves Sony S LT26i -je nem lassult az évek alatt. ti mit gondoltok ?

A KÖTEKEDŐ MEGJEGYZÉSEKBŐL NEM KÉREK.



2017. ápr. 4. 18:40
1 2
 1/14 Trevor. ***** válasza:
69%

Összekevered az Apple-lel.


Lassulni meg simám tud, ha sok alkalmazás van feltelepítve, amik nagy része ráadásul a háttérben is fut. Emellett az appok teljesítményigénye is nőtt az évek során, ahogy egy weblap felépítése is komplexebb lett.

2017. ápr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Szirty ***** válasza:
61%
Trevor! Úgy tűnik akérdező nem ezt a választ szerette volna :) (pontozósdi)
2017. ápr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

#1-nek igaza van.


Igen, az Apple-t itt dicsőitik sokan, hogy nem tudom hány évig kapnak frissítést az iPhone-ok, közben az utolsó pár frissítésel olyan lassúak lesznek, mint egy alsókategóriás Androidos telefon 1év használat múlva.


Míg az Androidos telefonok többsége, (a Samsungok főleg) csak addig kapnak frissítéseket, amíg bírja a telefon. Így nem lesz 5 év múlva is a legújabb szoftver rajta, de nem fog befagyni a gyári telefon, üzenetek, kamera, stb alkalmazásoktól.

2017. ápr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Valamint iPhone-éknál úgy megy, hogy ha nem a legújabb IOS-t futtatja a telefonod, akkor búcsút inthetsz pár alkalmazásnak. Arról nem is beszélve, hogy mennyi minden fizetős, míg Androidon elég sok az ingyenes alkalmazás. Biztos valami gazdag Apple fannal beszéltél.
2017. ápr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
XD
2017. ápr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
7%
Hát a 3 asnak uzenem h pl az iphorn 5s-en is a legjuabb szoftver vam.. amugy meg a tobbi gyarto nem addig ad ki frissitest amig a telefon birja hanem kiad 1-2őr aztán leszarja....
2017. ápr. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#6

Tévedsz... Nem hivatalosan ugyanúgy lehet tovább frissíteni.

2017. ápr. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az iPhone 5s-en a legújabb szoftver van? XD

Képzelem milyen szar lehet

2017. ápr. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Idővel "szemetelődik" a legjobb rendszer is, és a programok is egyre nagyobbak, nagyobb igényűek.


Elég csak arra gondolni, hogy anno az Xperia X8-asom 120MB memóriájával vígan futtatta a skype videóhívást, a messengert, böngészőt. Manapság 1-1 program önmagában többet fogyaszt (és hozzá kell tenni, ugyanazt tudják, vagy néha még kevesebbet...)


Azt mondjuk hozzá kell tenni, hogy a nyers android rendszer igénye nem nőtt túlzottan az évek alatt. Nekem egyedi 7.1 rendszerrel a régi Xperia T-m gyorsabb mint a saját gyári, régi szoftverével.


Ráadásul az emberek igénye is változik úgy vettem észre. Én például teljesen elvoltam a régi telefonommal, de utólag kézbe véve azonnal látom a különbséget egy mostani csúcs telefon sebességéhez képest.

2017. ápr. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
8, mondjuk aki még nem használt iphonet attol nem varom el hogy megertse...
2017. ápr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!