Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam? Xiaomi...

Melyiket válasszam? Xiaomi mi6 vagy Samsung galaxy S7?

Figyelt kérdés

Fontos a jó kamera, a tartósság, hogy ne fagyjon le és melegedjen fel hamar, illetve a gyorsaság.

Ha valakinek van tapasztalata Xiaomi telefonról vagy S7-ről kérlek írja le



2017. ápr. 4. 20:26
 1/5 anonim válasza:
45%
Nekem s7 van de a barátomnak xiaomi neki fél év után belassult az én s7 birja gyors meg minden... én ezt ajánlom
2017. ápr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg amíg kijön a Xiaomi MI6 már a ebben a hónapban biztosan kijön. Megbízható a Xiaomi mi széria pedig az egyik legkomolyabb,nem fog belassulni.
2017. ápr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
14%
de befog
2017. ápr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#3: Te is a fejlesztőmérnökök közé tartozol?


Ide-oda rohangáláshoz egy Huawei Y550-et használok, ami most múlt el 2 éves. Semmi lassulás nem érezhető rajta, átlagos használat mellett még az akkumulátora is bírja 2-3 napig, ez a kezdetekben azért jobb volt.

Másik telefonom egy Xiaomi Redmi Note 3. Ezt 8 hónapja használom, eddig még ez is bírja, nem lassult be, Antutu teszten is nagyon közeli értéket produkált.

2017. ápr. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

A kamera miatt én az S7-et választanám, és azért is szavaznék mellette, mert jobban tetszik. Ettől függetlenül a másik eshetőség is nagyon jó választás lehet, azt vedd, amelyik tetszik.

Egy S6 tulajdonos.

2017. ápr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!