Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okosóra + mobil + bluetooth...

Okosóra + mobil + bluetooth párosítása?

Figyelt kérdés
Okosórát párosítok mobillal. Minden frankón működik. Azonban én úgy képzeltem, hogy okosóra jelzi a hívást, amit ha én a telefonon veszek fel, akkor a telefon normál fülhallgatója aktív és nem az okosóra hangszórója. Na, ezt hol kell beállítani? Mert ha a telefon bluetooth kapcsolatok beállításánál a hívást letiltom, akkor az óra a hívás tényét (csörgést) sem jelzi. Szóval egy köztes megoldást keresek. Amúgy telefon egy SONY Xperia Z3, az óra meg vmi kínai (DZ09)

2017. ápr. 5. 11:20
 1/1 Unari válasza:
Vedd fel a telefont, majd a telefonon ott ahol ki tudod hangosítani felajánlja hogy hangszóró (kihangosít), bluetooth (a csatlakozott eszköz), kézibeszélő fülhallgatója (ezt kell választani az maga a telefon mikrofonja és belső hangszórója) így tudsz a telón beszélni.
2017. ápr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!