Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 Lite-on hogyan...

Huawei P8 Lite-on hogyan lehet beállítani, hogy a zárolt képernyőn az idő ne a bal alsó sarokban legyen, hanem középen?

Figyelt kérdés
Nyáron vettem a telefont, akkor ugyanúgy volt az idő, mint általában a telefonokon. Tehát fent középen. Aztán valami frissítés miatt(gondolom) a bal alsó sarokba került. Már vagy fél éve, viszont nem hogy megszoknám, egyre jobban idegesít. Hogyan lehetne visszaállítani az eredetire?

2017. ápr. 7. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress a telefonon egy "témák" nevű alkalmazást, azon belül pedig válogass kedvedre, az befolyásolja, hogy milyenek az ikonok, hol van az idő zároltképernyőn... Olyan is lehetséges, hogy kiválasztasz egy témat aztán oedig testreszabod, ezáltal olyan képet teszel pl zarképernyőnek amit akarsz, de az idő marad ugyanazon a helyen ahol a téma eredeti képénél volt. Sőt több témaát is vegyíthwtsz a testreszabással. Ha egyiknek az óra helye és típusa tetszik de az ikonok nem akkor lehet egy másik téma ikonjait is használni
2017. ápr. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megtaláltam, viszont a "képernyőzár stílusa" fül alatt az "Obsidian(magazine)" témájú van, és hiába megyek rá, hogy "egyéb", ott is csak az az egy van:/ És az ikonoknál is... Háttérkép rengeteg van, viszont ezeket meg nem lehet megváltoztatni:(
2017. ápr. 7. 16:16
 3/4 A kérdező kommentje:
Sikerült! Köszönöm szépen:)
2017. ápr. 7. 16:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem sikerült! Hiába választottam olyan témát, ahol középen van az óra, a telefonon a bal alsó sarokban maradt. 5x próbáltam különböző témákkal, de nem jön össze!
2018. szept. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!