Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Spotify kér pénzt ebben az...

A Spotify kér pénzt ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Letöltöttem az alkalmazást,és volt lehetőség a prémium próbaverziót kipróbálni. Olvasgattam cikkeket róla,úgyhogy a Spotify oldalán megnéztem a fiókomat és azt írja,hogy: "Premium-előfizetésed 2017. 04. 13.napján lejár, ezt követően pedig nem fogsz tudni reklámmentesen és offline módban zenét hallgatni. Ha meghosszabbítod az előfizetésedet, egy pillanatra sem fog elhallgatni a zene. "

Ez azt jelenti,hogy ha nem aktiválom a következő időszakra,attól mèg ingyenesen maradhat a telefonomon és tudom ingyenesen használni a csökkentett verzióját? Bocsi,ha hülye kérdés,csak nem igazán vagyok otthon a témában és nem szeretném ha pénzt vonnának le anélkül,hogy tudok róla. Köszi előre is a válaszokat! :)



2017. ápr. 7. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha le tud vonni pénzt valahonnan, akkor le fogja, viszont ha ingyenesre visszatolod akár a lejárat előtti napon, akkor free módban használhatod tovább.
2017. ápr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Olvastam,hogy van akinek a próbaverzió előtt is kért lehetséges fizetési módot,de nekem nem kért,azert gonfoltam hogy rákerdezek,hogy akkor most mi is van..

Bocsi,még csak annyit,hogy hol lehet visszaállitani? Az alkalmazáson belül van valahol ilyesmire lehetőség? Mert nem találtam ilyen opciót sehol..

2017. ápr. 7. 20:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Te nem adtál meg se bankkártyát, se paypalt, semmit? Mert akkor kb dolgod nincs, nem tud honnan levonni.
2017. ápr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A fiókom belül írja,hogy előfizetés: prémium próbaverzió,de ott nem tudok átállítani semmit,tudod,esetleg hol lehet ezt megtenni?
2017. ápr. 7. 20:45
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem kért semmi adatot a születési időn,néven kívül azt hiszem.legalábbis bankkártya számot biztosan nem. Bár az ujjlenomatom ugye kellett az alkalmazás letöltéséhez,de azt szerintem nem függ össze,nem?
2017. ápr. 7. 20:46
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]


Itt nézd meg, ki fogja írni, hogy mi a helyzet. Nekem pl nemrég volt bankkártya csere, ezért pirosan írja, hogy nem tudnak honnan levonni. Amikor működött, akkor mutatta, hogy paypalon megy.

2017. ápr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen,köszi! Itt néztem meg én is,az idézőjeles rész a kérdésemben innen van. És most nézem,hogx alul még azt írja,hogy nincs fizetési szolgáltató kapcsolva a fiókhoz.. akkor nincs semmi dolgom,csak nyugodtan használom tovább ha lejár a próbaidő?
2017. ápr. 7. 20:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Így van, nem tud honnan levonni, ingyenesre fog váltani.
2017. ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Oké,ez szuper! Nagyon köszönöm a gyors válaszokat és a segítséget! Mentek a zöld kezek! :)
2017. ápr. 7. 20:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit :D
2017. ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!