Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Blackberry KeyOne specifikác...

A Blackberry KeyOne specifikációjáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Erős telefonnak számít? Vagy csak túlárazott középkategória?

2017. ápr. 8. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
A specifikációk még elmennek, de nagyon gagyi azzal a billentyűzettel. Inkább lett volna kicsúsztatható, így kicsi a képernyő és kényelmetlen.
2017. ápr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Külsőleg nekem éppenhogy tetszik, szerintem nagyon szép, egyedi telefon.
2017. ápr. 8. 20:48
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Az, hogy szerintem ronda, csak az én véleményem, természetesen neked ettől még tetszhet. :)


Amúgy nekem az lenne a gondom vele, hogy videónézés közben ott van a billentyűzet, és az milyen már. :D

Meg játéknál, de ez gondolom neked nem szempont.


Neked talán pont meg is felelne, hívásra megfelelő, Messenger meg többi is megy majd rajta.

2017. ápr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Természetes, nem is azért írtam, mert ezzel befolyásolnád az ízlésem. De igen, igazad van, játékokra annyira nem kényelmes, inkább marad régi vágású telefonnak jó néhány fejlett technológiával. Inkább arra gondoltam a kérdésem kapcsán, hogy mondjuk egy Honor 8-as telefonnál erősebb? Vagy akár egy Samsung S6 edge-nél?
2017. ápr. 9. 11:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. Azért annyira nem erős.
2017. ápr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elegendő mindenre .Ezt nem annak készítették akik a megahertzek meg a gb-ok csúcsértéke nyűgöz le,hanem akiknek fontos a valós fizikai billentyűzet mert ki nem állhatja a tapicskálással írást ,és a biztonságossá átdolgozott android rendszert is értékeli, meg a kiemelkedően hosszú üzemidőt. No meg akik nem akarnak ezredik ugyanolyan mindenkinél lévő egyen tepsitelót hanem örülnek egy másféle dizájnnak. Nem olcsó,de soha nem volt olcsó néptelefon a Blackberry.Majd idővel lemegy az ára.
2017. máj. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

megahertzek

Milyen megahertzek? Gigahertzek!

2019. júl. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!