Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fekete csíkok az Iphone 5S!...

Fekete csíkok az Iphone 5S! Tegnap leejtettem, azóta van így, a telefon működik. Meglehet-e csinálatni? (még garanciában van)

Figyelt kérdés

2017. ápr. 9. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Ilyesmire nem vonatkozik a garancia, az csak gyári beghibásodásra.. és igen tudni fogják, hogy leejtetted nem egy telefon jár náluk naponta
2017. ápr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
*Persze próbálkozni lehet
2017. ápr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, meglehet, kijelzőcserével. (a garancia saját balf**zságra még mindig nem vonatkozik)
2017. ápr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
kijelzőcsere, minimum 20k
2017. ápr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

Miért vesz valaki drága premium telefont aki össze vissza dobálgatja?


Vegyél 8000-ért Nokia-t az való neked.

2017. ápr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5: Gondoltam reagálok a hozzászólásodra (véleménykifejtés)

"Miért vesz valaki drága premium telefont aki össze vissza dobálgatja?"


Ha már prémium telefon (és az ára is az), az ember elvárná, hogy egyetlen eséssel ne menjen tönkre, meg hogy megérje a csináltatás.

De Apple-éknál tudjátok hogy megy: mindent a lehető legdrágábban, a sok "hülye"(bocsánat) úgy is megveszi, mi meg meggazdagszunk mégjobban.

Igazuk is van, aki megakarja venni, az vegye, az nem az Apple hibája.

2017. ápr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%

"Ha már prémium telefon (és az ára is az), az ember elvárná, hogy egyetlen eséssel ne menjen tönkre, meg hogy megérje a csináltatás"


te ne haragudjál már olyan telefon nincs hogy ledobom az emeletről és semmi baja a kijelzőnek.


Én nekem volt 5S, öltözőben leejtettem és semmi baja nem lett, de ha földhöz vágod, igen összetörik a kijelző, vagy egyéb baja lesz.


Ha valaki nem tud rá vigyázni vegyen Nokia telefont 7-8000-ért.


Köszi.

2017. ápr. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Ezekre a premium telefonokra "sajnos" vigyázni kell, ennyi.


Mondom Nokia, 7-8000. És akkor lehet venni 2-3 havonta újat ha valakinek lyukas a keze.

2017. ápr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%

#7,8:


Vannak tesztek, amiben a Galaxy S7-et emeletről dobják le és nem lesz baja, míg az iPhonenak a kijelzője "megbolondul" mint a kérdezőnk. A kérdésben pedig nem az szerepel, hogy az emeletről ledobta, hanem hogy leejtette (nem az emeletről).

2017. ápr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én öltözőben ejtettem le 5S-t és semmit baja nem lett.


A kérdező ezek szerint jó magasról ejthette le, vagy tényleg rosszul esett.


És én csempére ejtettem.


De kijelzővel nekem nem volt soha semmit gondom, több iphone-om volt már.

2017. ápr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!