Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honor 8 vagy Iphone SE?

Honor 8 vagy Iphone SE?

Figyelt kérdés

Mind a 2 telefonnak kíváló ára van és a tudásuk is megfelelnek az igényeimhez. Eddig csak androidos telefonom volt ezêrt a honor ebből a szempontból jobban tetszik de az IOSt is szívesen kipróbálnám. A másik indok ami a honorhoz húz az pedig a kamera mert nagyon szeretek fotózni de kamerám sajnos nincs ezért. Általában multimédiára használom a telefont valamint fontos a jó akku idő. Ti melyiket javasolbatok nekem?

Előre is köszönöm

Sz.B


2017. ápr. 9. 17:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%

Egyértelmű Iphone SE.


Az apple telefon szerintem a legmagasabb minőség, egyedül egy Samsung vagy Sony közelíti meg, de inkább a Samsung.


Na szóval nagyon jó telefon, és lehet majd a szoftvert frissíteni vagy 5-6 évig, tehát hosszútávra jó lesz, nem 2 évig.


Apple-t venném.

2017. ápr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az iphone nem túl kicsi? Sok netezés miatt kérdezem. És a 16 gb nem kevés egy kicsit?
2017. ápr. 9. 18:07
 3/12 anonim ***** válasza:
57%

A 16-os? Határeset szerintem. Jó az.


Ha fényképezel akkor 2 hetente mondjuk lemented a képeket notebook-ra, és törlöd a telefonról.


Én azt venném, 16-os végülis jó szerintem.

2017. ápr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És a képernyő mérete nem zavaró böngészésnél?
2017. ápr. 9. 19:16
 5/12 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem jó az, nekem volt 5S, az SE kijelző mérete ugyanaz, lehet netezni vele.


Jó mondjuk 6-os jobb volna persze, vagy 6 plus. Vagy ugye 7 vagy 7 plus.


Ezeknél ugye az 5, 5S ill. SE kijelző az kisebb.


De azért jó szerintem.


Én akkor is Apple-t venném.

2017. ápr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%

elnézést elírtam, szóval 5, 5S vagy SE az kisebb mint 6-os vagy 7-es.


De azért jó.


Mondjuk egy Iphone 4-esnek azért elég kis kijelzője volt.

2017. ápr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Mondjuk a 2 között méretben óriási a különbség, de ha ez nem számít, a Honort ajánlom! Szuper minőség, sokkal jobb ár-érték arány, és jobban ki lehet használni!
2017. ápr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Trevor. ***** válasza:
100%
SE max akkor éri meg, ha direkt kicsi telefont akarsz. Amúgy a Honor 8 sokkal jobban megéri.
2017. ápr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
A Honor 8 a jobb. 16 GB ma már szerintem túl kevés egy telefonnak a Honor 8 - at lehet bővíteni is.
2017. ápr. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Honor 8, egyetértek azzal a hozzászólóval, aki azt írta, hogy esetleg a kis mérete miatt éri meg.

De ha viszonylag sokat netezel, szerintem sokkal jobb egy nagyobb kijelző, és persze az is érvadó, hogy a tárhelye nagyobb, illetve bővíthető.

2017. ápr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!