Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meddig hasznaltad az elso...

Meddig hasznaltad az elso iphoned?

Figyelt kérdés
nekem 5s van nyaron lesz 3 eves,jovore akarom lecserelni,kinek mennyit birt az elso iphoneja?
2017. ápr. 10. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
az elso egy 4s volt nekem, meg kb 2 eve, nagyjabol 1 evig hasznaltam, akkor vettem meg a 6osom, ami most lesz juniusban 2 eves, de le fogom cserelni a szulinapja korul.:) a 4st anyunak adtam, a 6osnak is az lesz a sorsa, en meg beujitom a 7st :)
2017. ápr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jovore enis azt szeretnek
2017. ápr. 10. 20:52
 3/10 anonim válasza:
Az első iphone-omotat a tesómtól kaptam, mikor ő vett egy újabbat, talán 2 évig használtam, aztán továbbadtam. :)
2017. ápr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2012 vegen i5. Gyari hibas volt es mire vegre bevallotta az Apple addigra hasznalhatatlan volt az akksi miatt es elegge megutaltam, szoval ujat vettem 2015 elejen (6plus).

Az ötöst ingyen javitottak, párom használja azota is, semmi baja.

2017. ápr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4 eves hasznalt iPhone 4S-t vettem es mar majd 2 eve hasznalom
2017. ápr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Habar az elso nem iPhone, hanem iPod touch 4G, gyakorlatilag ugyan az mint az iPhone 4. 2010 karacsonyara kaptam es imadtam. 4 evig hasznaltam, utana lecsereltem iPadre. Mai napig mukodik, habar az akksi kb 1 orat bir mert elkovettem azt a hibat, hogy az Asia Centerben vettem hozza fali toltot.(iPodokhoz nem adtak fali toltot) Es ez brutalisan kicsinalta az akksit. Jelenleg iPhone 6S-t hasznalok, szeretem, de sajnos nem olyan ez a keszulek mint Jobs idejen. Az a ficko egy zseni volt, es sajnos amiota nincs koztunk az Apple nem a regi. Amugy visszaterve a 6S-el csak az akkumlator meg a tarhely az amivel nem vagyok megelegdve. Utobbi orvosolhato lett volna valasarlaskor ertelem szeruen..
2017. ápr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az elsőt még mindig használom! Kizárólag bankos SMS-ek jönnek rá.

2008 szeptember végi. 3GS!


De használom ha kell a mai napig az első iPodomat is. Pedig az már elmúlott jóval 10éves.

2017. ápr. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Életem első iPhone-ját idén tavaly szeptembertől használom(7Plus 256Gb Matt Fekete) és ennek az évnek a végén cserélem majd a 8Plus ra márpedig ha így fogják hívni.(Évente cserélem mindig a telefonjaimat.)
2017. ápr. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 te vagy a góré !
2017. ápr. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Idén március eleje óta :) I7
2017. ápr. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!