Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudok egy videót feltölte...

Hogy tudok egy videót feltölteni az IPhone-omról a számítógépemre?

Figyelt kérdés
Egy 3,7 GB-os videóról lenne szó, ha ez számít.. Bármilyen megoldás érdekel. Előre köszi a normális válaszokat. :D

2017. ápr. 10. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Beledugod az USB madzagot a helyére és bemásolod.


Mire gondoltál amúgy? Varázslat kell hozzá?

2017. ápr. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most csak viccelsz? Iphone-ról van szó, ios rendszerről, nem android.. Ha bedugom, nem mutat semmit, itunes kell hozzá, csak ott nem tudom, hogy kell, de ha egyéb megoldás létezik, az is érdekelne..
2017. ápr. 11. 07:11
 3/5 anonim ***** válasza:

#1-nek fogalma nincs az iOS és az iPhone-ok működéséről! :D


Kérdező! Letöltesz egy iTunes-t, szinkronizálod a telefonoddal és utána már elméletileg működnie kell. Bár én konkrétan még nem másoltam egy 3,7 gigás videófájlt az iPhone-omra.

2017. ápr. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó hogy mindketten ilyen okosak vagytok.

5 éve iPhone lóg az oldalamon.


A telefonról gépre másoláshoz nem kell semmi hókuszpók.

2017. ápr. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek az elsőtől, én tévedtem.. Amikor csatlakoztattam a telefonom a laptophoz azért nem mutatott nekem semmit a mappájában, mert az iphone-omon nem volt engedélyezve, így csak szimplán üresen hagyta az egészet, így azt hittem, hogy ezt is itunes-al kell. Azért köszönöm a válaszokat! :D
2017. ápr. 11. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!