Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont válasszak...

Milyen telefont válasszak 2017-ben?!?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy új készüléket vásárolni! A kérdés az hogy megéri-e "androidról" "iphone-ra" váltani vagy maradjak az androidnál?

"Huawei p9-et" néztem android op.rend. közül.

"iphone 6s" valamint mondták hogy "iphone se" is jó.

Tapasztalatokra és véleményekre lennék kíváncsi!



2017. ápr. 11. 15:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Kösz az általánosítás. Retardált haverod van, ezért mindenki retardált. Alapvetően vigyázok rá, fólia van rajta, és ha tudom, hogy olyan helyre megyek, tokot is rakok rá.
2017. jún. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Miért lenne retardált? Nem ömiatta mondtam, hogy általában mindenki elhagyja vagy leejti. A közösségi oldalon az egyik csoportban mást sem lehet olvasni, csak hogy a "most talált mobil keresi gazdáját", vagy hogy az "összetört mobilom alkatrésznek elado". Amivel nincs is baj, én már 6szor ejtettem le az enyémet, de nem zavar, hogy kicsit betört a képernyö. Csak ha már 300 ezerért árulnak egy telefont, az nekem egy kis leeséstöl ne törjön össze.:D mert akkor semmivel nem tud többet mint az én 30 ezres telefonom, mert valahogy a szemmel lapozás funkcioja nem ér számomra ennyivel több pénzt.:D
2017. jún. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Képzeld a telefonokat nem azért árulják drágán, hogy a földjöz csapkodd. Akinek meg van pénze egy 250-300ezres telefonra, annak van +10ezre egy tokra meg egy üvegfóliára. Az pedig, aki alkatrésznek árulja a telefonját, biztos nem "leejtette".
2017. jún. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!