Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Véletlenül előfizettem egy...

Véletlenül előfizettem egy internetes oldalon, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma átvert egy internetes oldal, elkérte a mobilszámomat, majd utána adott egy apróbetűs részt, hogy előfizettem valami csomagra, és havonta 508Ft-ot kell fizetnem, amit automatikusan levesz a mobilról. Mit tegyek? :(

2017. ápr. 12. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Más történt még? Mert pusztán a szám megadásából ez nem lehetséges. Jól is néznénk ki, ha bárki csinálhatna ilyet, aki tudja a számunkat.
2017. ápr. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

"Véletlenül" HAHA.


De amúgy, ja ennyi nem elég. Ha mondjuk küldtél egy smst egy emelt díjas számra is (véletlenül :D), az már elég lehet.

2017. ápr. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Nekem anno még kb 10 éve, amikor csengőhangokat, meg játekokat lehetett venni, ugyanígy jártam.

Jamba volt a neve... volt ott egy kombináció, amivel le lehetett momdani. De persze stop jamba volt... akárhogy küldtem de nem volt jó, írtam emailt nekik nem válszoltak.... annyi hetente 2x 500 forintos smst küldtek, pedig csak annyi volt hogy játékot szedtem le ... na.mimdegy.... mázlim annyi volt hogy csak akkor küldött smst, ha fel volt töltve a kártya....

Így fogtam a sim kártyát es eldobtam a pi csába....

Azóta megtanultam, hogy soha nem adom meg semmi esetre sem a mobilszámom a neten semmilyen oldalon...

De ha jól emlékszem kell valamit visszaküldeni...

2017. ápr. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Küldtem nekik SMS-t. Jó, a 'véletlenül' nem jó szó, hülye voltam.
2017. ápr. 12. 09:15
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem az a kérdés, hogy mennyire idióta ötlet volt, hanem, hogy mit csináljak... :/ Mi legyen?
2017. ápr. 12. 09:17
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
melyik oldalra és milyen szolgáltatásra fizettél elő "véletlenül"?
2017. ápr. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Na, akkor leírom bővebben. :D

Hagyjátok ezt, beismerem, hogy a "véletlenül" nem jó szó rá, egyszerűen nem gondolkodtam, és nagyon szidom magam érte.

Volt ez az oldal, www.harrypotteremoji.us, ahonnan továbbirányított a www.areyouhuman.co oldalra, és itt kérte a számomat, aztán SMS-t, és én hülye, írtam.

Ha a Vodafone-hoz bemegyek, ők tudnak segíteni? Vagy Nektek van ötletetek? Nagyon kétségbe estem.

Azt írja, heti 6 alkalommal fogok tartalomtételt (?) kapni, aminek díja 508 Ft. Megállítani a STOP GAME üzenet elküldésével "tudom".

Segítsetek, és hagyjátok abba a szidalmazásomat, tudom, hogy idióta vagyok. Köszi.

2017. ápr. 12. 09:50
 8/9 anonim ***** válasza:
88%

Akkor küld el a stop game szót... ha nem sikerül, akkor email a tartalomszolgáltatónak, ha ez sem akkor vodafone, hogy tiltsák le az emelt díjas tartalmakat.

De így hogy elő vagy fizetve rá nem tudom mennyire lehet... erdeklődj...

2017. ápr. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%
Hát vagy írj egy STOP GAME-t, de az a biztos, ha letiltod az emelt díjas szolgáltatásokat. A vodafone ügyfélszolgálatán van erre lehetőséged.
2017. ápr. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!