Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem lehet felhívni...

Miért nem lehet felhívni engem ha ez a helyzet?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Ez a helyzet!


Nos van egy telefon amiről mindenkit lehet hívni kivéve engem!

Én tudok hívni mindenkit az enyémről még azt a telefont is de arról nem lehet engem de más mindenkit igen.

Fogadni is tudok mindenkit kivéve ha arról jön a hívás mert amikor hív arról akkor nekem nem csörög ki.

Amikor hívni próbál arról akkor csak kicsörög egy rövid ideig és elkezdi mondani utána a számot hangposta ennyi. Nekem eközben nem jelez ki semmit csak majd a kinyomta akkor nekem jelzi, hogy keresett!


Bármi javaslat?


Remélem érthető voltam!


Előre is köszönöm!

Sziasztok



2017. ápr. 12. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:

A másik telefon elküldi a telefonszámot?

A tiéden nincsenek letiltva a rejtett számok?

2017. ápr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A másik telefon elküldi a telefonszámot?

Az enyémen nem jelez ki semmit nem küldi el a számot csak mikor a másik befejezte a hívás akkor nekem jelez hogy van egy nem fogadott hívásom.


A tiéden nincsenek letiltva a rejtett számok?

Ezt nem tudom hol kell megnézni! Help?

De én úgy tudom nem de meg is néztem és nincs letiltva semmi már ha jó helyen néztem. Lenovo A536A a telefonom van. Beállítások>Hívásbeállítások>Beszédhívás>Hívástiltás itt néztem és itt nincs letiltva semmi.

2017. ápr. 12. 14:40
 3/5 A kérdező kommentje:
csak ezzel a számmal van gond de eddig nem volt baj vele.
2017. ápr. 12. 14:41
 4/5 A kérdező kommentje:
a kijelzés is olyan, hogy nem adja ki a kezdőkényőre a nem fogadott hívást hanem be kell lépnem a hívásnaplóba.
2017. ápr. 12. 14:46
 5/5 A kérdező kommentje:
Volt lehetőségem letesztelni hogy átrakom a sim kártyát egy másik teloba es ott sem lehet hivni engem. Akkor ugye most a nem a telefon a hibás ha nem a sim kártya? Ilyenkor akkor mi van?
2017. ápr. 12. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!