Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom iPhone 4s-ről...

Hogy tudom iPhone 4s-ről áttenni az SMS-eket a SIM kártyára? Vagy milyen lehetőség van, hogy tudjam áttenni a HTC Desire 530-as telefonomra?

Figyelt kérdés

Az iPhone-nak nem megy a wi-fi-je (úgy tudom, például az iCloud biztonsági mentés csak wifivel megy), viszont mobilnetem van?

Bármilyen ötletet írjatok meg, mert eléggé fontos lenne:)



2017. ápr. 12. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:

számítógépre is csinálhatsz biztonsági mentést, de ilyen módon nem tudnád felhasználni arra, hogy átrakd az sms-eket a másik telefonra, mint ahogy manapság már az sem divat, hogy a telefonok a sim kártyát olvasáson kívül tárolásra használják. a rajta lévő neveket is csak a telefonra másolni lehet, visszafelé nem.


sajnos megoldást nem tudok, nem biztos, hogy létezik ilyen dolog, ami megoldaná.

2017. ápr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké, azért köszönöm
2017. ápr. 12. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!