Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné iphone 5 vennem?

Megérné iphone 5 vennem?

Figyelt kérdés

A mostani telefonom eléggé rossz már és szeretnék valami újjat kipróbálni. Soha sem volt iphone telefonom és most ezt szeretném kipróbálni.

Most azonban magamnak szeretném megvenni, ezért nem egy legújjabra gondoltam (iphone 6,7stb)

Nyílván mivel most lenne először ilyen telefonom nem is szeretnék több 100ezret költeni rá. Ezért egy iphone 5 telefonra gondoltam. Tudom elég régi, de nekem nem menőzésre kéne. Alapból tetszik a külseje (tudásáról még nem tudok ugye véleményt mondani, de elég ha egy alap telefon képességeit hozza)

Amikre használnám nyílván sms, telefon hívások.

Pár alap alkalmazás: pl. facebook, messenger, instagram. Mást nem is nagyon használok.

Max 100kép.

És 3-5 zene.

Másra nem igazán van szükségem. Ilyen esetben kezdetnek megtenné ez a telefon? Ja és nem évekre fektetnék be rá, ez csak ideiglenes mobil lenne. Kérlek titeket, hogy ne gyertek olyan dolgokkal, hogy az iphone igy szar..stb. Köszönöm szépen!



2017. ápr. 13. 19:04
 1/6 Trevor. ***** válasza:
78%
Nem éri meg. Már az 5S sem fog sokáig frissítéseket kapni. Van rengeteg jó androidos telefon olcsón, van miből válogatni.
2017. ápr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
44%
Az 5s még sokáig fog frissítést kapni, ellenben a 32 bites sima 5-tel szemben aminek teljesítménye gyengécske. Azonban ha ideiglenesen akarsz belépő iPhone-t venni arra a sima 5 is kielégíti az elvárásaid, de egy kicsivel feljebb már nem kicsit jobb teljesítményt kapsz. Attól is függ mennyit szánnál rá.
2017. ápr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
A 32 bites Apple A6 SoC (iPhone 5, 5c) már nem fog frissítéseket kapni. A mostani legújabb 10.3.2 amit megfog kapni elméletileg, utána már rendszer frissítésben nem fog részt venni.
2017. ápr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
ahogy az utolsó mondja, az Apple most fog átállni teljesen 64 bites támogatásra, ezáltal amellett, hogy az iOS sem fog frissülni, nagy valószínűséggel az alkalmazások is egy idő után használhatatlanok lesznek...na persze nem olyan drasztikus módon, ahogy a windows-os telefonoknál csinálták, de benne van, hogy egy idő után mondjuk törlik az app store-ból a 32 bites alkalmazásverziókat, és csak 64 bites marad.
2017. ápr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
5s-t igen
2017. ápr. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2 years later

Mist jött ki a 11 de még mindig kapható az 5s.

2019. szept. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!